Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után kinek és milyen...

Szülés után kinek és milyen mértékben változott meg a külseje?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után nyertétek vissza eredeti alakotokat?

Főleg has tájékon.



2013. nov. 14. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én fordítva működtem. Összesen 8kg-t szedtem fel, 14-et adtam le, nagyon jól néztem ki. A kórházban még volt egy kicsi hasa, de mire hazamentünk visszament az is. Viszont a szoptatás alatt nagyon el lettem kényeztetve, fel is szedtem jó sok kg-t. Most jön a tesó, remélem másképp lesz.
2013. nov. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Most kezdenek irni a " 35 voltam szules elött es 31 re fogytam vissza" tipusuak
2013. nov. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon meghíztam, de vállalom!

Viszont azóta (két éve szültem) leadtam 40 kg-ot. Most valamivel kevesebb vagyok, mint amennyivel terhes lettem, de még 5-6 kilótól meg akarok szabadulni! :)

2013. nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én konkrétan a hasatokra lennék kíváncsi, az enyém brutális most nem is az a gond hogy löttyedt nagy csíkos, de még nagyobb lett a hasam mint amikor kijöttem a kórházból.

Akkor valamennyit szépen össze is ment láttam a vágást amikor hanyatt feküdtem, most meg le kell nyomni a hasamat hogy lássak valamit.

Felszedtem volna pár kilót, vagy most terebéjesedik a beleim, ugyanis már lassan 2 hete nem hordok has szorítót?

Nagyon kellemetlen számomra a löttyedt hasam.

11 nap múlva lesz 2 hónapja hogy megműtöttek.

Mit gondoltok vegyem még fel a has szorítót hogy ne legyen ekkora hasam?

2013. nov. 14. 13:52
 5/13 anonim ***** válasza:
Log a hasad? Hany kilo vagy?
2013. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
kb olyan 65-68 kg vagyok. 78 kg-al mentem szülni.
2013. nov. 14. 14:05
 7/13 A kérdező kommentje:

Inkább úgy mondanám hogy rá lóg a hasam alja a műtéti heggemre, nem hurkás a hasam egyántalán olyan mintha fel lenne fúvódva közben meg puha.

Úgy nézek ki mint egy 6 hónapos terhes nő.

2013. nov. 14. 14:09
 8/13 anonim ***** válasza:

Javítsatok ki, hogyha tévedek, de én úgy tudom, hogy a hasszorító pont, hogy nem túl jó, mivel az tartja össze a dolgokat, nem pedig a hasizom ami ennek következtében veszít feszességéből, mivel "ellustul".

Ezt nekem is valaki mesélte, nem tudom, mennyi igaz belőle.

2013. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kb. négy hónap - fél év alatt lettem teljesen olyan, mint voltam, a stációkra nem emlékszem, de addigra minden visszaállt.
2013. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem szükségem volt a has szorítóra anélkül nem tudtam járni se, második császárom volt ez.
2013. nov. 14. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!