Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi idő alatt szívódik fel...

Mennyi idő alatt szívódik fel a felszívódó varrat?

Figyelt kérdés
2 hete szültem. Az orvos azt mondta nem kell varratszedésre mennem, mert elméletileg felszívódó varratokat kaptam. A szülésznő azt mondta, hogy a kórházban nincs ilyen varrat és még most is érzem, hogy ott van.
2013. nov. 23. 18:46
 1/8 gabszem ***** válasza:
nekem nem felszívódtak, hanem kipotyogtak. Pisiléskor találtam néha 1-1 varratot a wc-ben :) kb .1-2 héttel szülés után
2013. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szülés után 4 héttel potyogott ki az utolsó varratom
2013. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 4-5 hét volt, mire kipotyogtak.
2013. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor nem izgulok miatta. Mondjuk engem belül kellett összevarrni, mert a babám a kis vállával végighasította a szülőcsatornát. Egy db egy öltésem van kint, annak érzem még a "szárait". Remélem belülről is el tudnak távozni majd a darabkák.
2013. nov. 23. 19:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy kivételével mind kiesett a 6 hetes kontrollig, egyetlen maradt bent, de azt sem piszkálta az orvosom, azt mondta, majd az is kiesik.
2013. nov. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez volt, külső varratom egy darab sem lett. A nagy része felszívódott, a csomók, kilógó szálak potyogtak ki. Kb. 5 héttel szülés után kezdtek kiesni, 6 hetes kontrollon még a doki is mondta, hogy érez pár varratot, talán 2 hónappal szülés után esett ki az utolsó. Valami olyasmit mondott nekem az orvos, hogy 20-90 nap között szívódik fel, de általában inkább hamarabb, mint később.
2013. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem belül voltak felszívódóak, a külsőket (6-ot) pedig még a kórházban kivették. Én a belsőket nem is éreztem, talán kettőt vettem észre pisilés közben távozni, de nem tudom összesen mennyi volt, mert azt nem mondták.

Emlékeim szerint kb 2 héttel szülés után láttam, pár nap eltéréssel.

2013. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok nekemvis lenne egy kérdésem 2hete szültem 6varratom can 3belső 3külsö nos aszt kérdezném hogy nekem aszt monták hogy nem kell kiszedni mert vellszivodos és már 2hete de észre cetem hogy jobb ülni és mizogni is és hogy a cérna nekem fekete szinű volt és most fehér hogy azz jó mer elég nehezen gyogyul de viszont a carat szép és csak kis körcsöt értek inkàbb köszönom válaszotokat előre is.Timi
2017. febr. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!