Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor csak derék fájás?

Szüléskor csak derék fájás?

Figyelt kérdés
Szüléskor volt valakinek olyan,hogy csak derék fájdalom volt egész végig fájáskor,hasfájdalom nélkül,és a derék fájdalom milyen értés volt? (görcsös,tompa,húzó,feszítő stb.)
2013. nov. 24. 22:56
 1/5 A kérdező kommentje:
érzés
2013. nov. 24. 22:57
 2/5 anonim ***** válasza:

szia. nekem. az egész terhessegem alatt, es a vajudas alatt sem ereztem soha haskemenyedest, nem is tudom, milyen az. a derekamban ereztem mindent, nekem feszito erzes volt, minden egyes fajasnal csak ott ereztem a fajdalmat.

19 napos kislany anyukaja

2013. nov. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az egész szülés csak derékfájással kezdődött és végig csak az volt, semmi más. Erős görcsös, feszítő érzésnek írnám le. Így utólag azt mondom, hogy nem volt annyira fájdalmas, inkább fárasztó. Egy vizes ronggyal dörzsölgettem, mikor jöttek a fájások (nyáron) és sikerült úgy kidörzsöljem, hogy másnap nagyon durván sebes lett. :D
2013. nov. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a harmadik szülésem kezdete, erős derékfájással indult, egyre erősödött és beállt 15 percesre olyankor, mintha egy úthenger ment volna át a derekamon. Egész szülés alatt csak a derekam fájt a hasam nem, kitolásnál is csak a derekam, 4 gyermekem van és ebből az első hármat szültem spontán, közülük a derékfájásos szülés volt a legrosszabb azaz a harmadik! Na de a császár a negyedikkel azért túltett ezen is!
2013. nov. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok apás szülés volt, és megkértem a férjemet, hogy maszirozza a hátam fájások alatt erősen, és úgy könnyebben elviselhető volt.
2013. nov. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!