Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38hetes Várandós Kismama...

38hetes Várandós Kismama vagyok, kicsivel több mint egy hete iszom a málnalevél teát napi 1csészével. Most viszont emelném az adagot napi 2 csészére. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 01:50
 1/9 anonim válasza:
Nekem úgy mondta a szülésznőnk, hogy amikor elkezdjük az első nap 2dl, 2.3.nap 4dl, 4. nap 5-6 dl, 5.6. nap 8 dl, és utána a 7. naptól 0,5 l és 1 liter közt érdemes inni. Aranysárga színűre kell főzni, és csak mézzel szabad édesíteni a cukor tilos. Magnéziumot ilyenkor már nem szabad szedni mert kioltják egymást. 38+2 kismama első babával, neked vannak már jósló fájásaid?
2013. nov. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én napi 2 bögrével ittam, reggel és este. 38 hét végén, nagyon könnyen szültem. (nem tudom, hogy a teától vagy sem, de szerintem sokat segített)
2013. nov. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
2es és neked nem indult meg az előtejed jobban a tea rendszeres fogyasztásakor?
2013. nov. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csak napi egy csészével ittam. 3 órát vajúdtam összesen, az 1 ujjnyi méhszájtól a méhszáj eltűnéséig 1,5 óra alatt jutottam el. Hiszek benne, hogy a tea is segített, bár biztos, hogy genetika is van ebben, mert van, akinek semmit nem segít.
2013. nov. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem volt előtejem. Szülés után indult meg csak.

2-es voltam.

2013. nov. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Értem. Én arra lettem figyelmes hogy amióta iszom a teát azóta amelyikből addig nem akart folyni előtej csak fájt úgy hogy majd megvesztem na az is elindult, úgyhogy örömujjongva iszom már minden kortyát ennek a teának mert ezzel ha nem is teljesen de a fájdalmam minimálisra csökkent. Bár elvileg nem erre van kitalálva de úgytűnik nálam erre hatott :) remélem másra is :) Bár nekünk még mindig teljesen zárt a méhszáj legalábbis szombat éjjel még az volt.
2013. nov. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszerűen több folyadékot iszol ezzel a teával és azért segít. A tejtermelésre elsősorban a sok folyadékot ajánlják. (az egyéb teákon, homeós bogyókon, sörön meg maci kávén kívül)
2013. nov. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen ddiana22 vannak jóslóim,megy a hasam és borzasztóan keményedek.Ma egy hete nézett egy Doki akkor még zárt voltam.
2013. nov. 25. 14:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Èn napi 2x 3dl-t ittam. Csak pici citromlevet tettem hozzà, se cukrot se mézet. 37.héttől ment a hasam. Totàl zàrt mèhszàjjal végigvittem a terhességet, 40+6ra szültem, 19 órát vajúdtam. Nekem sajnos nem segìtett :(
2013. nov. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!