Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott doki? Megindított...

Eneh12 kérdése:

Fogadott doki? Megindított szülés? Fizetés?

Figyelt kérdés

Kislányom 20 hónapos. Nem volt fogadott dokim, amikor született. Meg akarták indítani, mikor elvileg 3 nappal túlhordtam (szerintem nem, mert 28 napos ciklus helyett nekem 35 napos volt évek óta), de nem indult meg, így császár lett. Igaziból nem volt gondom. Kicsi gyerekkel már kicsit messze van, ahol szültem.

Most úgy néz ki, hogy jön a második baba. Nem tudom eldönteni, hogy kell-e fogadott orvos. Nem igazán tudnánk megfizetni, de nem akarok izgulni, hogy mi lesz, mert a saját doki talán elmondaná, hogy mikor mik a lehetőségek és nem az éppen aktuális orvos véleményét halgatom meg. Nem tudom, hogy hogy legyen.


2013. nov. 25. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én a helyedben fogadott orvost választanék. Császáros voltam kétszer, és a harmadik gyerekemmel vagyok 33 hetes, aki szintén tutira császáros lesz.

szerintem egy jó nagy lutri, hogy normálisat fognál-e ki ügyeletben, vagy nem. hol fogsz egyébként szülni?

33 hkm

2013. nov. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
iszonyatosan jó élmény volt a szülésem, és ez nagyon nagy mértékben köszönhető a dokimnak, aki végig velem volt, tartotta bennem a lelket, és iszonyatos profizmussal kezelte a helyzetet...Legközelebb is felfogadom, ha nem eszek akkor is...:P
2013. nov. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem is nagy megnyugvás volt a fogadott orvos.

12 nappal a kiírt nap előtt rossz lett az nst-m, bent tartottak, másnapra 7centire tágultam fájás nélkül, burkot repesztett és 3 óra múlva megvolt a baba. aztán kiderült, hogy másnaptól 1 hétre elutazott... nem tudom, hogy lett volna, ha másképp lett volna, de így jó volt. a következőt is nála szülném. valahogy szedjétek össsze a rávalót.

2013. nov. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is fogadott orvosnál szültem.Szerencsére,mert rossz nst miatt nálunk is korábban jött a baba,ráadásul sürgősségi császárral. Nem tudom,más orvosnál hogy van,de az enyém nem mondott fix összeget,pénzről beszélni sem akart.Így mi annyit adtunk,amennyit gondoltunk és tudtunk.
2013. nov. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én fogadtam, és a következő babámnál is fogok fogadni. Meg voltam elégedve a dokimmal, habár szinte semmi dolga nem volt a szülésnél, de ami volt, azt profin csinálta. Emellett az itteni 9 orvos közül van 7 olyan, akitől a hideg ráz ki, és ha tehetem, kerülöm őket. Ami még fontos volt, hogy amikor az ügyeletes vizsgált, azt hittem, hogy menten meghalok, úgy fájt, amikor pedig a saját dokim, azt meg sem éreztem. Emellett az én orvosom sem mondott konkrét árat, azt mondta, hogy akármennyit adunk, a baba meg fog születni és nem fogja visszarakni belém, és ne vállaljuk túl magunkat, fiatalként nagy szükségünk van a pénzre. Így mi 40 ezret adtunk neki, azóta is hozzájárok, és ugyanolyan rendes velem mint előtte volt, úgyhogy szerintem nem kevesellte. Nem minden orvos kér 100 ezret vagy még többet.
2013. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A IX. ker.-ben lakunk és még nem voltam dokinál, így a kórházat sem tudom. Próbáltam orvos után kérdezni, de senki nem tudott semmi érdemlegeset mondani, de nem adom fel!

2013. nov. 26. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!