Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor indítják a szülést a...

Mikor indítják a szülést a Debreceni Klinikán, nyilván 40. hét után, de gondolom helyenként is változó? Nincs fogadott doki! 38 hkm

Figyelt kérdés

Sokfélét olvastam már, van akinek egész 42. hétig kivárnak, de hamarabbi indítást is hallottam már...


Akinek indították mennyi idős volt? Burokrepesztéssel csinálták?


Még annyira nem aktuális a kérdés, de nagyon lusta a pici bogaram, és nagyon úgy érezem, hogy akár túl is hordhatom...


Köszönöm!



38 hkm



2013. júl. 22. 15:27
 1/7 Szilvi01 ***** válasza:
Szia! Én már naponta jartam Nst másnap amnioszkopiara, mivel már a kiirt datumra sehol semmi nem történt, 5 amnioszkopia utan se akart beindulni a szules, 9 nappal hordtam tul a kisfiam , aznapra behivtak a klinikara h menjek fel a szuloszobara, ott megvizsgaltak es kiderult h mar megrepedt az ejszaka a burok, én ebből semmi nem vettem észre, a magzatvizem is szivargott, így végül is igy is ugyis megindult volna a szules, de kaptam egy méhszájtágító tablettat, mert csak 1 ujjnyi voltamm, ezt 10 korul kaptam vegul este 8 ra szuletett meg a kisfiam
2013. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy változtat e dolgon valamit hogy én elvileg bent fekvő vagyok csak bejárós... szóval már 4 hete naponta ill 2naponta járok nst-re, áramlásra... igaz magzatvíz vizsgálat még nem volt.. :D
2013. júl. 22. 15:40
 3/7 Szilvi01 ***** válasza:
Sztem amíg nincssemmi baj , addig nem zargatnak. Amnioszpian ha baj lett volna a magzatvizzel akkorbeinditották volna nálam is hamarabb.
2013. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam még aminoszkopián, viszont a mai áramlás vizsgálatom rossz lett ezért holnap megismétlik... és az nst-ém se lett az igazi, de az elmegy egynek... remélem nem lesz semmi baj. :(
2013. júl. 23. 17:58
 5/7 Szilvi01 ***** válasza:
Áramlásra nekem is kellett jarnom 33 hetesen es onnanstol kezdve a szulesig heti 1x ..gondolhatod már ki voltam attól is, már akkor 3.fokban érett volt a lepény, azzal ijeszgettt mindenki h koraszülött iis lehet mert a méhlepény már nagyon a végét járta..ehhez képest meg alig akart kibújni a fiamXD
2013. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül másnap befektettek a kórházba, és a kiírt napon 2.-án megindították a szülést, így megszületett az én drága kisfiam 3960 grammal és 53 cm-rel :D Nem indult meg magától addig...
2013. aug. 10. 14:16
 7/7 Szilvi01 ***** válasza:
Gratulálok!:)) jó babázást:))
2013. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!