Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyermekágyi folyás két hetes...

Gyermekágyi folyás két hetes szopis baba mellett még mindig élénkpiros?

Figyelt kérdés
Úgy tudom barnulnia, sárgulnia kéne, sőt két hét után már jelentéktelennek kéne lennie. Nekem még mindig piros, nem őrülten sok, de kb egy harmadik napi mensi mennyiség. Sima, gyors, komplikációmentes szülés volt, semmi rendellenest nem érzek, csak fura, hogy nem múlik. Szerintetek?
2013. nov. 26. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hétig volt szülés után vérzésem, rendes, piros vérzés. És még csak nem is simán szültem.

6 hétig még normális, ha vérzel és ha piros, akkor piros. Utána jelent gondot, ha még 6 hét után is véreznél.

2013. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is problémamentes sima szülésem volt, és én is kb 5 hétig véreztem.
2013. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 4 hétig rendes piros vérzésem volt, csak egyre csökkenő mennyiség. Mindkét szülésem után. Teljesen normális, amit írsz.
2013. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor rossz helyen olvasgattam.. :)

Köszönöm!

2013. nov. 26. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem 2 héttel szülés után ijesztgetett anyukám egy orvosra hivatkozva (nem nőgyógyász), hogy nagyon nagy baj, ha még mindig vérzek. Felhívtam a dokimat, hogy mi van ilyenkor, méhösszehúzót kellett szednem, szülés után nem kaptam.
2013. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindkét szülésem után 5 héttel azon szurkoltam, hogy a 6 hetes kontrollomra álljon el végre!!! 2-3 nappal előtte maradt abba.
2013. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én kaptam szülés után méhösszehúzó szurit, nem is az zavart, hogy még folyik, csak az, hogy nem tűnik úgy, hogy 'alvad' a vér.
2013. nov. 27. 04:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!