Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utani 6 hetben ovszerre...

Szules utani 6 hetben ovszerrel sem ajanlott a szexualis egyuttlet?

Figyelt kérdés

Terhesseg utolso 2 honapjaban nem voltunk egyutt,mert nekem nagyon nem volt hozza kedvem,valahogy nem kivantam.

1 hete szultem surgossegi csaszarral,es lehet,hogy nagyon furcsa,de 1-2 napja nagyon kivanom a szexet...

Termeszetesen kibirom,ha "muszaj",tehat ha meg ovszerrel is karos lehet,akkor nyilvan nem fogunk probalkozni,de ha kello odafigyelessel es ovszer hasznalattal lehet,akkor megprobalnank :-)


2013. nov. 26. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
NEM LEHET!!Komolyan hányszor kell még ezt a témát kivesézni??Sehogy sem lehet 6 hétig!TILOS!
2013. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, óvszerrel sem szabad, pláne császár után! Több hatalmas seb van a méheden (a placentától és a vágástól), gyógyulniuk kell! MINIMUM 6 hétig nem szabad nemi életet élnetek, legalábbis hüvelyi úton!
2013. nov. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
mit nem lehet ezen felfogni?
2013. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszonom annak,aki normalis,emberi modon valaszolt.
2013. nov. 26. 20:01
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
sok külföldi országban azt mondják az orvosok hogy addig nem szabad amig tart a gyermekágyi vérzés. De én akkor is batartom a 6 hetet valahogy nekem az megnyugtató ha az orvos azt mondja minden ok bent. Ráadásul a legtöbb nönek nem épp kellemes az elsö pár együttlét még 6 hét után sem.
2013. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
ja és ha kivánod nagyon akkor lehet egyéb módon együttlenni. Kielégithet a férjed behatolás nékül, nem az orgatzmus tiltott hanem a behatolás.
2013. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A császár miatt valóban tilos. Ha hüvelyi úton, komplikációmentsen szltél volna, akkor valójában a vérzés elmúltával "lehetne"
2013. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

1 héttel a császár után nem hogy nem kívántam, de eszembe se jutott a szex.

Azt ne mond, hogy már nem vérzel, mert egy hét alatt nem hiszem, hogy minden begyógyult. Bírd ki.

Az orgazmus méhösszehúzódást okoz, neked meg van egy alig 1 hetes vágás a méheden. Még a seb is szétnyílhat.

6 hét, lásson doki, mondjon rá ámen-t, aztán annyit lehettek együtt, amennyit akartok.

2013. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bár kicsit off, de sztem egyáltalán nem fura, hogy szülés után valaki gyorsan megkívánja a szexet. Mi el voltunk tiltva terhesség alatt, szóval jópár hónap kimaradt. Szülés után én meg szárnyaltam, mindenféle hormonjaim repkedtek, annyira boldog voltam, stb és igenis én is nagyon kívántam a szexet, az azzal járó intimitást is stb..

Mi végül kb 8-9 hetet vártunk, mert a dokim később ért rá, addigra meg elmúlt amúgy a rózsaszín köd, kissé megtépázottabb is lettem :), de még így is tök örültem.

Na akkor jött a hideg zuhany, borzalmas volt a szex és addig, amíg vissza nem álltak a hormonjaim, azaz újra el nem kezdtem menstruálni (és ez nálam 1 év volt ...) addig nem is lett jó. Már teljesen elkeseredtem, azt hittem egy életre befellegzett a libidómnak, de szerencsére aztán minden visszatért, sőt talán jobb is lett :)

De a kérdésedre: bírd ki, várd ki!

2013. nov. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én is császárral szültem, és kívántam utána a szexet DE szerintem ez a "folyás" annyira gusztustalan, hogy eszembe nem jutott volna odaengedni a közelébe bárkit is, még ha lehetett volna is.

hozzáteszem, én a 16. héttől nem szexeltem, végig kívántam és ki lehet bírni ;) egyébként hat hét után is fájt egy kicsit, hát még egy hét után...császár vagy természetes szülés ide vagy oda

2013. nov. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!