Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utani 6 hetben ovszerre...

Szules utani 6 hetben ovszerrel sem ajanlott a szexualis egyuttlet?

Figyelt kérdés

Terhesseg utolso 2 honapjaban nem voltunk egyutt,mert nekem nagyon nem volt hozza kedvem,valahogy nem kivantam.

1 hete szultem surgossegi csaszarral,es lehet,hogy nagyon furcsa,de 1-2 napja nagyon kivanom a szexet...

Termeszetesen kibirom,ha "muszaj",tehat ha meg ovszerrel is karos lehet,akkor nyilvan nem fogunk probalkozni,de ha kello odafigyelessel es ovszer hasznalattal lehet,akkor megprobalnank :-)


2013. nov. 26. 19:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi egész terhesség alatt nem lehettünk együtt, és meg se fordult a fejemben,hogy mielőtt visszamegyek a 6hetes kontrollra együtt legyek a férjemmel!
2013. nov. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Természetesen ki fogom bírni,mert fontosabb az egészségem,mint a szex.Azért kérdeztem,mert nem tudtam,hogy óvszerrel lehet-e,de mivel most már tudom,hogy nem ajánlott úgy sem,így nem csinálom...

Egyébként nem mindenki egyforma,attól mert más nem kívánta a szexet a szülés után,van akinek lenne kedve hozzá,ebben nincs semmi furcsa.Nekem pl. menstruáció idején eszembe sem jutna szexelni,semmi kedvem nem lenne hozzá,de hallottam olyanról,aki ilyenkor nagyon kívánja az együttlétet.Ez egyénfüggő :)

2013. dec. 4. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!