Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni szexuális kedv...

Szülés utáni szexuális kedv nektek mikor tért vissza? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

7 hónapja szültem,és még mindig nem vágyom a szexre.

Sőt utálom,ha tehetném soha többé nem szexelnék.

Kényszerből megteszem hetente-kéthetente 1x,de a férjem már nagyon rosszul tolerálja.Már ott tartottam,hogy azt mondtam neki szexeljen mással,csak engem hagyjon végre békén.

Annyira bosszant ez,hisz a terhességem előtt imádtam a szexet,naponta csináltuk...

Van még valaki aki átment ezen?Mikor lesz jobb? :'(


2013. aug. 23. 13:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Lehet fontos,hogy még szoptatok,és a vérzésem sem jött meg.
2013. aug. 23. 13:49
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem el se múlt :)

Alig várjam, hogy leteljen 5 hét.

2013. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem amikor abba hagytam a szoptatást - 6. hónapban (csökkent a tejem) akkor változott az "étvágyam". Igaz még így is ritkán vagyunk együtt, mert valamelyikőnk mindig hulla fáradt...
2013. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kérj tanácsot a nőgyógyásztól, nézzenek hormont átha van rá valami megoldás amit lehet aljkalmazni szoptatás alatt is. Egyébként ettől én is félek mert nekem még igy terhesség elött sincs nagy szeuális étvágyam, hetente kéthetente egy simán elég lenne és félek mi lesz ebből késöbb ha már lesz baba.
2013. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miután megjött a menzim lett jobb, ez a 13. hónapban volt szülés után :-( szerencsére férjem megértette és azért a heti 1-2 alkalmat megoldottuk...
2013. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem is csak 15 hónap után jött meg. Most 18 hónapos a lányom, még anyatejes. Amíg meg nem jött szülés után, a libidóm a béka s...e alatt volt, de azóta újra a régi. :) Ne aggódj, fog az még menni. Csak adj magatoknak még egy kis időt! A szervezeted most a baba szoptatására "koncentrál", nem egy újabb gyerkőc vállalására.
2013. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem az első 6 hó az teljes ellenállás volt. mostanában azaz az elmúlt hónapokban jövögettünk bele..igaz akarunk kistesót is talán ez is "kedvcsináló" volt..most 10 hós a fiam. annyira van kedvem pl hogy szívesen szexelek, de pl orgazmusra nincs igényem. nem tudom hogy az hogy még szoptatok, vagy hogy éjszakázok (még egyszer sem aludta át), nem tudom, de calahogy nincs vágyam rá...:-/ de most így jól vagyok, örülök hogy legalább már az elutasítás elmúlt bennem..sztem neked is változni fog és tuti hogy a hormonokkal nagyon is összefügg! és van akinél a babával való szoros összeköttetés is csökkentheti a testi kontaktus iránti vágyat.
2013. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek lányok.Remélem akkor majd visszaáll a régi rend.Ő is szopizik még éjjel 4-5x.Sokat fent vagyok vele,még sose aludt át egy éjszakát se.Első baba révén,nagyon sok időt töltök vele,és azzal hogy boldog és kiegyensúlyozott baba legyen.

Csak annyira sajnálom a párom,tudom,hogy milyen sokat jelent neki a szex,és hogy nem ezt szokta meg tőlem. :(

Na mindegy,majd lesz akkor valahogy.

2013. aug. 23. 18:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahogy apadt el a tejem, közben megjött, és aznaptól kívánom a szexet. Előtte kényszer volt nekem is. Más kérdés, hogy ez nekem 4,5 hónappal a szülés után volt!
2013. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!