Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4.7 centrális újjnyi méhszáj...

4.7 centrális újjnyi méhszáj mit jelent?

Figyelt kérdés
Tegnap este magzatvíz szivárgás gyanújával mentünk be a kórházba amiről kiderült hogy szerencsére "csak" egy gombás fertőzés, csináltak aminiot minden rendben, viszont ez amit a papíron olvastam hogy 4.7 centrális újjnyi méhszáj nem hagy nyugodni, most ez azt jelentené hogy több mint 4 újjnyira ki vagyok tágulva? amikor hazaértünk 9 körül erős görcseim voltak először 8 percesek azzal éjfélig voltam el utána jöttek a 2-3 percesek ami max fél órát tartott amikor indultunk volna akkor abbamaradt! Segítsetek üdv 37+5 hkm
2013. nov. 28. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak tipp, de nem azt jelentené hogy középső ujjnyi?

Akkor ha ez így van, szerintem nem lesz egy nagyon elhúzódó szülésed az tuti :)

2013. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4 ujjnyi tágulással nem engedtek volna ki
2013. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez van a papírra írva nem is értettem de semmit nem mondtak csak hoyg hazamehetek mert még nem szülünk, ez így is lett hiszen még midnig egybe vagyunk :)
2013. dec. 4. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!