Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit jelenthet a Tu cyt 3300?

Mit jelenthet a Tu cyt 3300?

Figyelt kérdés
18 hónapja szültem.Előtte is sok évig cystám volt,de a rákszűrésem mindig jó volt. Most voltam rákszűrésen,és vizsgálatokon,és persze megint tele vagyok cystával,és a rákszűrésről is küldtek levelet, hogy be kell mennem megbeszélésre. A papíron az van hogy Tu cyt 3300 ez mit jelenthet?
2009. nov. 21. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nem ok jót. A tu a tumor rövidítése, meg az ilyen nagy számok se szoktak jót jelenteni a cystánál... mielőbb menj be!
2009. nov. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen most aztán ténleg beszartam.
2009. nov. 21. 09:52
 3/4 anonim ***** válasza:
viszont a tumor lehet jóindulatú is! mindenképp a "szakértőknek" kell elmondani, mi a helyzet! Átét nélküli daganatokat egyébként nagyon jól tudnak gyógyítani, reméljük semmi komolyabb bajod nem lesz!!!!!!!!
2009. nov. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nem tudsz valami oldalt ahol erről többet tudnék tájékozódni?
2009. nov. 21. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!