Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2009.10. 08-án volt az utolsó...

2009.10. 08-án volt az utolsó menstruációm első napja, júl.15 -re vagyok kiírva hivatalosan: 33. héten 2874 gramm,35. elkezdett héten pedig 3300 grammot mért az orvos, elkezdhetem inni a málnalevélteát?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:

34 hetesen még ne idd a teát, várj még vele picit!

(nekem 4-4,5 kilónak mutatta az uh, alig volt 3 kiló amikor megszületett, ehhez nem szabad igazítani ezeket, a tüdő érettsége egyébként sem a súlytól függ)

2010. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen én is félek emiatt, hogy még túl korai lenne, de a doki még tapintással is azt mondta, hogy min. 3300 gramm, minden orvos - szülésznő szerint állati nagy a hasam... :(


Mindenesetre akkor várok még a málnalevélteával.

Köszönöm válaszod.

2010. jún. 11. 12:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt mondták, orvos, ultrahangos, védőnő, szülésznő és mindenki más. Mindig poénkodtak is, hogy talán mégis iker :)

Az orvos még az utolsó hónapban azon gondolkozott, hogy egyáltalán megpróbálhassam egyáltalán természetes úton vagy császározzanak, mert majd nem fér ki.


(végül császár lett, de nem progis, más miatt kellett)

2010. jún. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor tényleg nagyon hasonló a helyzetünk. Hál istennek az én dokim nem fenyeget császárral. Azt mondja mindig ne aggódjon megszüljük... :)


Akkor semmiképpen nem kezdem el inni a málnalevélteát, majd csak ha már a 36. hétbe lépek. :)

2010. jún. 11. 12:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Mire jó ez a tea?
2010. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!