Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy van ez a szulésnel?

Hogy van ez a szulésnel?

Figyelt kérdés

egy pár hete gondolkodunk a párommal azon hogy legyen gyerekunk.de fáj a szulés szoval szétrepedek?

és hogy ha otthon szeretnék szulni kik legyenek velem?

(azért akarok inkább otthon szulni hogy az orvosok ne bámulják a ...)


2009. nov. 21. 12:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Inkább otthon szülsz, mint hogy az orvos meglássa a nemi szerved? szerintem még nem vagy eléggé felnőve, ha ez alapvető problémát jelent nálad. Amúgy meg kit érdekel ha fáj? Nem fontosabb a gyermeked, mint az, hogy mennyire fáj? Szétrepedsz? Nem hiszem el, hogy ez komoly kérdés.
2009. nov. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
95%

még véletlenül se szüljél....

hogy mész el akkor nőgyógyászhoz??? XD

te... istenem...

és ez már nekem fáJ

2009. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsánat, de Te nem vagy normális.

Ha otthon szülsz akkor is fáj, és nem kicsit!

2009. nov. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Adri baba ***** válasza:
98%
Vagy nagyon fiatal vagy vagy nagyon buta!!!!És ha valami baja lesz a gyerekedek?Ne is haragudj de a te pinád érdekli legkevésbé az orvost!
2009. nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A buta az tuti :)
2009. nov. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

1-Fáj akár hol is szülsz de a kórházban van esélyed fájdalom csillapításra.

2- ha megbeszéled az orvossal akkor esetleg gátvédelemmel lehet próbálkozni.

3- Gondolj bele hány nemi szervet lát naponta nem a tied fogja érdekelni.

4-A kórházban is bárki ott lehet veled akit látni kívánsz akkor.

5- és egyben legfontosabb nőj fel a feladathoz.

2009. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Még valami

Nem a fájdalomtól reped szét a gát, de különben nem törvényszerű a repedés

2009. nov. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se vállaljatok még babát, ha a legnagyobb gondod a fájdalom, meg a szemérmesség. Tényleg ne, ezt minden gonoszság nélkül. Nem vagy még felnőve a feladathoz. Az előző válaszolók kissé elragadtatták magukat, de ez csak azért van, mert mi, terhes ill. megszült nők soha nem a magunk kényelmét tesszük előrébb a baba biztonsága helyett. Fáj, ez kétségtelen, sőt, valakinek annyira, hogy azt hitte, meghal a szülőágyon, de jól mondják az előttem lévők: kit érdekel? És igenis szétrepedünk, elvágnak ollóval, és a szülész nem csak hogy meglátja a ..., hanem fel is nyúl az ujjaival nem egyszer, hanem 101-szer, szülékor pedig egyenesen beköltözik a szétvetett lábaink közé, de még mindig azt valljuk, hogy KIT ÉRDEKEL? Gondolom, nem írod meg, hány éves vagy.
2009. nov. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egészségügyis tanuló vagyok- számtalan szülésen voltam bent, hogy megtanuljam a levezetést, figyeltem, mit -hogyan kell csinálni. Senkit, esküszöm SENKIT nem érdekel a feneked úgy, mint "nőt" ... csak annyiban érdekes, hogy védjenek téged, de nem érdekes milyen zokni van rajtad, milyen szinű a körmöd, milyen a fazonod, mi mekkora és merre áll, aki kiment az ajtón már a következőre koncentrál! Ezen felesleges lelkizned. A fájdalom velejárója, de nők milliói élték már túl, nem is egyszer... szóval ez sem lehet kifogás- az már inkább elgondolkodtató, hogy TE tényleg akarod-e azt a babát? Nem csak babázni, nem csak szombat délután, hanem mostantól egész életeden át? Ez itt a kérdés!
2009. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok: csak még annyit, hogy ha otthon is akarsz szülni.. lesz ott orvos, aki nézi a feneked, vagy mentős, ha nem reagálsz időben. És bármilyen felkészült is egy otthonszülést segítő csapat, és lehet akár az év szülészorvosa is, megfelelő eszköz, hely és segítség nélkül ő sem tud csodát tenni, ha baj van. Vannak ma már csodaszép szülőszobák egyetlen percre a műtőtől!!! Felelőtlenségnek tartom, ha valaki a saját kényelme vagy szemérmessége miatt veszélyezteti a babáját. (kedves otthonszülés pártiak, lehet támadni,de én akkor is így gondolom. Talán mert a mentőben láttam már nem szép dolgokat.) Nem lehet egy nappalit mindenre felkészült szülőszobává átalakítani, bárki bármit is mond. Ez lutri.
2009. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!