Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor indulnak be altalaban a...

Mikor indulnak be altalaban a fajasok? Tenyleg este es ejjel szokott tobbnyire, főleg első szulesnel? Nektek hogy volt az első babanal?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elso babamnal delutan 5-kor kezdodtek a fajasok, a masodiknal ejjel fel 1-kor.
2010. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első babánál hajnali négykor folyt el a magzatvíz.
2010. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem éjjel kezdődtek.Első baba.
2010. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nikcsi ***** válasza:
Mindket babammal ejjel kezdodott.
2010. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első babámat 3 hete szültem, délután fél 3-kor kezdett folyni a magzatvíz, éjjel fél 12-re megszületett a babám.
2010. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első éjjel 4-kor,a második délután 1-kor,most kiváncsi leszek a harmadikkal:) Általában ha jobban megfigyeled éjjel szokott töbségbe,volt egy természetfilm ami pont erről szólt és az állatvilággal hasonlitották,hogy miért pont éjjel indul be.Mivel mi is onnan származunk,azzal magyarázták,hogy éjjel szoktak az állatok is szülni,mert olyankor nyugi van és biztonságba világra tudják hozni kicsinyeiket,igy mi emberekben is megmaradt ez az ösztön a szervezetbe. Elég nehéz igy leirni,de nagyon érdekes volt.

40+4hetes

2010. ápr. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valóban azt hallani, hogy inkább este indul be, azt is mondják, hogy azért mert akkor kezd el a szervezetünk oxitocint termelni.... nem tudom ez igaz e... Mindegy is, remélem nekem is este vagy éjjel fog kezdődni, mert akkor tuti itthon van a férjem, meg a forgalom is jobb...
2010. ápr. 6. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!