Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy van ez a szulésnel?

Hogy van ez a szulésnel?

Figyelt kérdés

egy pár hete gondolkodunk a párommal azon hogy legyen gyerekunk.de fáj a szulés szoval szétrepedek?

és hogy ha otthon szeretnék szulni kik legyenek velem?

(azért akarok inkább otthon szulni hogy az orvosok ne bámulják a ...)


2009. nov. 21. 12:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Hú ti még ne vállaljatok gyereket....nagyon buta vagy és éretlen ha ilyenekért aggódsz!!!!Én is ezektől féltem 6 éves koromban!De gondolom te nem annyi vagy!De a kor tök mindegy...nem vagy felnőtt...a párod sem....fiatalok, éretlenek,felelőtlenek és buták vagytok!Inkább akkor vegyetek hörcsögöt vagy valami ilyesmit!
2009. nov. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Még várjatok azzal a babával... nem vagytok érettek rá!!!
2009. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ott már azt fogod kérni hogy valahogy szedjék ki belőled.

Nem azt fogod nézni, hogy ki van ott. Kérj eda-t vagy epit. Vagy kérj programozott császárt,ha ennyire félsz.

2009. nov. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, talán a párod akarja világra segíteni a babátokat? Talán orvos vagy mentős? Mert ha nem, akkor várjatok még pár évet vagy évtizedet, gyerekek vagytok még ehhez a tervhez! Gondolom szemérmességből orvoshoz sem járnál közben, pedig jó párszor megvizsgál a doki majd! Korai még a gyerek nektek :-)
2009. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

na neked biztos nem kell még gyerek. A pároddal is csak sötétbe szeretkeztek, hogy ne lásson meg??

Terhesség alatt a nőgyógyászhoz havonta majd még sűrűbben kell menni... hogy fogod ezt kibirni?? nem vagy még elég érett a gyerekre...

2009. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

A szülés, és a gyermekáldás, a baba születése a legcsodálatosabb a világon. Ha Te nem így gondolod, és érzed, akkor felejtsd el az egészet, mert ez éretlen gondolkodásra vall.

A szülés igen is fáj, akár otthon, akár a kórházban.

De mit számít? Hiszen olyan ajándékot kapsz,egy csodát, hogy elképzelni nem tudod. A pillanat, amikor felsír,és rád teszik, és először ölelheted át, az kimondhatatlan érzés.


Szóval Te még ne is gondolkodj ilyenen!!!!

2009. nov. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia!En is igy voltam a terhesseg elott:))meg a parom elott is szegyeltem magam:)Aztan amikor kiderult hogy terhes vagyok(kimaradt a menszi nem is jutott eszembe,hogy most a doki mit fog csinalni,hanem rohantam hogy megbizonyosodjak rola hogy babat varok.Na ott aztan amikor lekellet vegyem a nadragom meg az alsot:minden szinre valtottam szegyenembe, de mar alig vartam az eredmenyt(aztan felfekudtem az agyra,a doki eppen csakhogy rapillantot a ....ra,es ovatosan bedugta a "muszerkejet".Aztan vegig a monitort nezte.En is ekkor jottem ra,hogy a legkevesbe torodik a "micsodammal".Ez meg ketszer ismetlodot meg a terhesseg elso harmadaban,aztan mar csak a pocidon keresztul vizsgaljak a babat.Minden honapba,mostmar minden heten jarok terhesgondozasra,es mar nem is azon torom a fejem,hogy kifogja latni azon a napon a ....-mat csak hogy mar a karjaimba tarthasam az en picimet.Es persze nem is csak a doki fogja latni,mert vannak mellette noverek is stb.De akarhogy legyen is mindenkeppen a korhazba szeretnek szulni,ott biztonsagosabnak talalom magam.Felni nem felek,mert nem tudom mitol kell feljek:)!A repedesrol meg annyi a velemenyem,hogy senki nem ussza meg fajdalom nelkul,ha vagas,ha repedes,megha csaszarral szulsz is,csak az a szules utan lesz fajdalmas.Ha tenyleg szivbol akarjatok a babat akkor hat sok szerencset hozza.Majd a terhesseg vegere te is belatod hogy milyen folosleges dolgokon agodtal(mint en)!udv 36 hetes(22eves) kismami
2011. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!