Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenki azt mondja, ne...

Mindenki azt mondja, ne aggódjak, észre fogom venni, ha indulni kell a kórházba. Tényleg?

Figyelt kérdés
Picit tartok tőle, hogy nem tudom majd megkülönböztetni az igazi fájásokat a jóslóktól. Most már napok óta egyfolytában fáj a derekam, keményedik a hasam. Szúr mindenem, ha állok, alig bírok menni. Két napja lazább a székletem is.
2013. nov. 29. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
14 napja szültem. Én is ettől féltem, hogy honnan tudom mikor kell menni. IGEN! tudni fogod. A fájások úgy fájnak hogy majd meg veszel, kapaszkodsz közben asztalba, székbe, falba bármibe, aztán el múlik, és kezdődik megint újra. Na amikor 5-10 percenként kapaszkodsz na akkor kell indulni, de nyugodtan fürödj le, borotválkozz meg ilyesmik mert el tart egy jó ideig a dolog. De 5 perceseknél már azért indulni kell. Mondom ezt egyébként úgy, hogy én fájás gyenge voltam, szóval nem tudom milyen az igazi erős fájás, de már az enyémek is olyanok voltak, hogy azt hittem szétesek. :D Lehet amúgy nem is fájásokkal kezdődik ha nem elfolyik a magzat víz és csak a kórházban lesznek fájásaid. Ha a magzat víz elfolyik akkor menni kell, de gyors pancsi akkor is bele fér. Nekem jóslóm nem sok volt, de olyasmik voltak az igaziak is csak erősebbek picit és szabályosak. Nem 5-7 perc a különbség, ha nem valóban szinte másodpercre pontosan 5 percenként jönnek az igazik.
2013. nov. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tényleg !!!!!


biztosra fogod tudni!!!

2013. nov. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tényleg. Az igazi fájást nem lehet összetéveszteni a jóslóval, annyira fáj.
2013. nov. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is aggódtam előtte, hogy veszem észre, nekem is ezt mondták, és tényleg nem téveszettem össze :)

Hidd el,te se fogod!

2013. nov. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert mondták páran, hogy alig értek be, meg ők meg sem érezték, mert olyan volt, mint egy mensi görcs.
2013. nov. 29. 11:02
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, azért ők sem otthon szültek és vették észre, hogy jé, kibújt egy gyerek :) Szóval valami miatt azért csak elindultak a kórházba.

Azért, mert ilyen szerencsések, hogy gyorsan és számukra könnyebben zajlott a szülés, ez nem azt jelenti, hogy nem vették észre, hogy indulni kell. Ne aggódj! Első gyereknél, hacsak nem sok órányira van a kórház, igen ritka, hogy valaki ne érjen be, arról még a híradó is beszámol :)

2013. nov. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
èn is ettől fèltem. de màr a kórhàzban voltam túlhordàs miatt, amikor beindult a vajúdàs. màr a legelső fàjàsnàl tudtam, h ez màr igazi. annyira màs volt, mint a jósló, h nem lehetett összetéveszteni.
2013. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem biztos, hogy tudni fogod, van, hogy az orvosok sem tudják megmondani, hogy igazi fájás-e, vagy erős jósló. De akárhányszor felmerül benned a gyanú, hogy szülni fogsz, mert mondjuk olyan erősek a fájásaid, inkább menj be feleslegesen, legfeljebb hazaküldenek.

Ismerek olyat, aki több, mint egy hétig úgy készült, hogy aznap tuti megszül, mert olyan jóslói voltak. Pedig második baba.

2013. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem 3 percesekkel kezdödött,mêgis beêrtem mentövel. ês nyugi,összetêveszthetetlenül fáj!
2013. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudni fogod. Ha bizonytalan lennél akkor állj egy meleg zuhany alá vagy ülj bele kellemesen meleg vízbe és nézd meg mi történik. Ha erősödik illetve sűrűsödik akkor itt az idő, ha enyhül vagy ritkul akkor valószínűleg jósló. Tudni fogod mert akkor már a baba is másként viselkedik legalább is nélkam mind két gyermekem másként viselkedett.
2013. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!