Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Várjuk együtt babáinkat, ki...

Várjuk együtt babáinkat, ki az aki még most tölti a 39. hetét be? Mit éreztek mikor bújik ki a csöppség?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi még csak a 37-et töltjük majd lassan, de én már nagyon várom a kis drágámat..:-) De van egy olyan érzésem, hogy rá fog húzni.. Minden zárva, pocak fenn, jóslók még csak hírből sincsenek.. Te mikorra vagy kiírva? Kisfiút vagy kislányt vársz? :-)
2013. nov. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dec.7re vagyunk kiírva szóval ha minden jól megy akkor jövőhét ilyenkor már szülés témája lesz bár bíztam benne hogy picit előbb megérkezik, úgy tűnik jól el van anya pocakjában és véletlenül sem szeretne előbb érkezni. Kisfiam lesz ha minden igaz és nem volt olyan huncut hogy egy rakás doktort megtévesszen :D de azért be vagyunk készülve lány névvel is biztos ami tuti. :) Nagyon lassan telik az utolsó pár hét :( Neked kisfiad vagy kislányod lesz?
2013. nov. 30. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is kisfiút várunk..:-) Hát én se bánnám, ha megjönne majd előbb...-) Neked akkor már nagyon közel van a vége! Kitartás! :-) Már én is szeretnék itt tartani..;-) Könnyű szülést kívánok neked!
2013. dec. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönjük igen már nincs sok remélem hogy csak 1-2 nap már nem egyszerű... de előbb utóbb kibujik :D neked is könnyű gyors szülést kívánok és jó egészséget :)
2013. dec. 1. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!