Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért bántja a mások csőrét,...

Miért bántja a mások csőrét, hogy nincs saját lakásunk, és együtt élünk a szüleimmel, illetve hogy van egy gyerekünk?

Figyelt kérdés
Nem értem az embereknek nincs jobb dolguk mint azzal foglalkozni ki hová szüli a gyerekét? Férjem dolgozik én gyest kapok és családit. Mindent megveszünk ami kell, és nem kérünk soha egy fillért se. A szüleim imádják az unokájukat, és soha nem mondták hogy útban lennénk. Ha jól megvagyunk akkor a többihez senkinek semmi köze, vagy tévednék?
2013. jan. 28. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Az emberek zöme szeret kötöszködni, és rosszindulatúak. Ezért. Fáj nekik mások boldogsága.
2013. jan. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Hú, inkább örülni kéne neki hogy végre van két-három generáció, akik együtt élnek, és jól érzik magukat együtt! :) Mi is együtt éltünk anno a nagyszüleimékkel egy udvaron (de külön házban), és nagyon nagyon jó volt!! Legalábbis én csupa jó dolgokra emlékszem vissza.


Tegnap volt a Naplóban egy család, ráépítettek a nagyiék házára egy tetőteret, csak hogy "külön legyenek", pedig elfértek volna lent is.. ráment ingük gatyájuk, most az ócsai lakóparkba pályáznak egy házra... :((


Az is lehet, h inkább csak irigyek rátok! :)

2013. jan. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Na ez is tipikus szemétkedés...

láttam a riportot

jogos igényük hogy ha együtt is mégis külön ,egészségesebb

Te olyan okos vagy hogy előre tudtad hogy mi lesz?

Ez a család felvett egy hitelt ,majd jött a válság és chfrank emelkedés és nem tudták fizetni

a szívem szakad meg .

Ha vettek volna egy házat ( nyilván sokall drágább) akkor is megjegyzéseket tennél hogy "pedig elfértek" ?

Elkeserítő hogy dolgozó tisztességes embereket megnyomorítanak , az élősködőt meg pénzelik.


Mi is együtt lakunk 4 generáció ,egy telken külön házban.Nagyon jó és idilli gyermekkora van a kicsiknek.

Kérdezik ismerősök mikor költözünk.Nem is értem,hova és minek is?

2013. jan. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Én nem laknék együtt egyik szülővel sem. Szeretem,hogy a magam ura vagyok :-)

Nekem is van olyan ismerősöm,aki az anyukájával élt.Nekik sem volt konfliktusuk,a fiatal anyát egy dolog zavarta csak: a nagyi megmondta,hogy nevelje az unokát,ha büntetni akarta a gyermeket,mert rosszalkodott,akkor azt ellenezte. Ezt leszámítva minden ok volt náluk.


A külsősök,tekintve a nagy átlagot, "joggal" gondolhatják,hogy egy pár élősködik a szülőkön. Hány olyat látni?? Egy másik ismerős pár bár nem lakik egyikük szüleinél sem,de nagyon sok dolgot megvetetnek velük a gyereknek...


Az,hogy Ti nem tartoztok a nagy átlagba,igen dicséretes dolog!!! :-) Ha bárki megszól ezért,akkor csak bökj nekik oda valami kevésbé kedves mondatot!!! Vagy csak mosolyogj,mintha nem zavarna. Hidd el,sokkal jobban fáj egyes embereknek az ilyen "nekem jó,neked nem" mosoly,mintha bármi mást csinálnál!!!

2013. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze szeretnénk elköltözni de az hogy eddig nem jött össze nem a mi hibánk. Másoknak azonban semmi köze a mi életünkhöz.
2013. jan. 28. 14:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

És ezt most tulajdonképpen miért is írtad ki kérdésnek? :)

Ne foglalkozzatok másokkal! Ti életetek, ti tudjátok mi a jó nektek. Ha meg majd úgy alakul, különköltöztök.

Kívülállók/ismeretlenek véleményével sosem szabad foglalkozni!

2013. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Közük nincs hozzá, hogy hogyan és hol éltek, véleményük attól még lehet :)
2013. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyik füleden be,másikon ki.

Mi a párom szüleivel élünk,van 1 gyerekünk.Párom dolgozik és jó gyedet kapot +csp.Akinek nem tetszik az ki....


Van akinek nincs jobb dolga mint a másikat kritizálni.

2013. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!