Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor voltatok...

Szülés után mikor voltatok együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés

Egész terhességemet szex nélkül éltük le, nem kivántam és ha próbálkoztunk is akkor nagyon fájt, igy a 3 hónaptól nincs köztünk semmi.

Néha megkivánom már, de még nem az igazi. Mennyi idő után voltatok együtt újra? Császár vagy normál szülés után.


2013. okt. 17. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

6 Hetes kontroll másnapján

Kívántam előtte is. Nem repedtem,nem vágtak így hamar felgyógyultam...De mindenképp megszerettem volna várni a kontrollt hogy mondják hogy minden OK.

2013. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

6 hetes kontroll előtt 1 nappal már nem bírtuk..:)

Sima szülés volt, de vágtak.

2013. okt. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes kontroll után,még aznap este.Engem vágtak,természetes szülés volt.Nekem nagyon fájt,véreztem az első 1-2 alkalom után,még utána nagyon sok idő telt el,mire igazán élveztem....de szerintem a többségnek nincs ilyen gondja.
2013. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

6 hetes kontroll után este :)

A terhességem első és utolsó 3 hónapjában el voltunk tiltva és a köztes időben sem nagyon űztük, csak párszor, mert ijesztő volt, ahogy bekeményedett utána hasam, egyébként is sokat keményedtem, szóval féltem, hogy koraszülés lesz a vége. Úgyhogy kellőképpen ki voltam éhezve a 6 hetes kontrollra, de mindenképp várni akartam, hogy lásson doki előtte.

Egyébként természetes szülésem volt, vágtak is, repedtem is, külső-belső varrataim is voltak szép számmal :)

2013. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
8 héttel hüvelyi szülés után. volt gátmetszésem, külső-belső is. Elvileg szépen gyógyult, de nagyon fájt az együttlét. A férjem szerint egy mérettel szűkebbre vett a doki, bár neki ez nem baj, csak nekem, mert így nagyon fájdalmas a behatolás. Síkosító és hosszú előjáték alap, mert máshogy nem megy. Gyors délutáni numerák már szóba sem jöhetnek. :(
2013. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
elsőnél a 6 hetes kontroll napján,másodiknál 9 hét után jutottam el kontrollra,utána 1-2 nappal voltunk együtt.Sima szülés volt gátmetszéssel
2013. okt. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hüvelyi szülés gátmetszéssel, úgy 8 héttel utána.


Előtte is kényeztettük már egymást más módon.

2013. okt. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!