Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen homeopátiás termékek...

Milyen homeopátiás termékek vannak, amelyek megkönnyitik a szülést?

Figyelt kérdés
KInek mi vált be?Memmyibe kerülnek ezek és hol lehet beszerezni?Hányadik héttöl kell elkezdeni szedni őket?Köszönöm a válaszokat!
2008. júl. 11. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem a doki 3 héttel a szülés előtt kezdte szedetni:caulophyllum thalictroides ch5 és cimicifuga racemosa ch5 napi 2x5 bogyó! Ez segíti a tágulást és állítólag lerövidíti a vajúdást! Aztán ugyanezt a 2 bogyót,csak ch15-öst kell majd vajúdás közben szopogatnom félóránként felváltva! A ch a higítást jelenti!

Ezek a bogyók 530 ft-ba kerülnek a gyógyszertárakban. Még innom kell napi 3 bögre málnalevél-teát, ami szintén segíti a tágulást! Valószínűleg jók valamennyire,mert 2 héttel a szülés előtt C1111 voltam,s elég jól felpuhult a méhszájam.A többit szülés után elmesélem...:-) Már csak egy hét elvileg!

Könnyű szülést!

39 hetes Kismami

2008. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,neked is könnyű szülést:)!
2008. júl. 11. 20:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia. A málnalevél teáról is azt tartják, hogy segíti a gyorsabb tágulást, rövidíti a vajúdást. A 36 héttől lehet inni. Beszerezhető a gyógynövényboltokban, de lehet, hogy a gyógyszertárban is. Egy zacskó 200-250 ft-ba kerül és elég kb 2 hétig. Én ezt iszom, és remélem lesz hatása.

Üdv, 40 hetes kismama

2008. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

itt mindent megtalálsz.

[link]

2008. júl. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarlak elkeseriteni de bármilyen bogyót ehetsz, vagy ihatsz bármit nem fog használni!!!! Ha használna akkor mindenki a fájdalmatlan csodás szülésröl mesélne!!! Nekem anno a doki mondta hogy ihatom a teát de semmi értelme! 10 hetes babó anyukája! Ja! Szerintem annyira nem kell félni a szüléstöl! Fájdalmas de megéri!!
2008. júl. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont mindenkire más hatással vannak ezek a dolgok!És nem mindegy,h valaki 12 órát vajúdik,vagy 4-et! Semmit nem veszít vele az ember,ha megtesz mindent azrt,h kicsit könnyebb legyen! ha nem is jön össze! :-) Megpróbálni érdemes! Amúgy természetesen megér minden fájdalmat! 39 hetes Kismami
2008. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

egyetértek az utolsó válaszadóval!Az utolsó elötti válaszolónak üzenem:nem azért szeretném kipróbálni ezeket a homeopátiás szereket mert azt hiszem,hogy ettöl fájdalmatlan lesz a szülés...szép is lenne:),de ha figyelmesen még egyszer át olvasod a kérdésem és értelmezed akkor talán megérted,az meg egy dolog hogy az orvosod mit mondott,nem minden doki bízik benne.de nem hiába alkalmazzák ezeket a szereket orvosok,szülésznők.Én azzal is megelégszem ha 12óra helyett csak 8-9órát "szenvedek",minden perc számít:).Én többre értékelem ezt mint az érzéstelenítést stb.,mindenkinek szíve joga eldönteni hogy mit részesít elönyben.

A többieknek köszönöm a választ,és az infókat!

2008. júl. 14. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!