Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fájt a varratszedés?

Fájt a varratszedés?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 22:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
47%
mikor,hol?
2013. dec. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mi az ,hogy mikor hol?A szülés kategóriában egyértelmű h szülés után akit varrni kellett"észlény"
2013. dec. 3. 22:33
 3/14 anonim ***** válasza:

a varrás az fájt nekem, de szedés az nem, mert nem is volt, mert felszívódó cérnát használtak. (engem alul varrtak, és nem gátsebet, hanem beljebb, mert túl gyors és erős voltam szüléskor) :)

amúgy vakbélműtét után azok a varratok, amikre ránőtt a bőröm, azoknak az eltávolítása kicsit csípett, olyan, mint amikor a pajeszodnál egy hajszálat húúzz valaki. de nem borzalmas érzés, rövid kellemetlen.

:)

2013. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. dec. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem fájt egyáltalán.Nem kell tőle félni.
2013. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem fájt,de eléggé kellemetlen volt mindkétszer.
2013. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, nagyon óvatosan csinálták.
2013. dec. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem úgy varrt a doki, hogy valahogy egyben volt az egész, tehát levágta a 2 végét, és megrántotta hirtelen, kijött egy másodperc alatt az egész. Kicsit szentségeltem, de tényleg nagyon rövid kis kellemetlenség volt. A varrás ezerszer jobban fájt...
2013. dec. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első szülésem után 1 héttel szedték ki a varratokat, az nem fjt, inkabb megkónnyebbüles volt, mert már nagyon húzódott.

A második szulésem után már a hazajovetel napján kiszedte a dokim, na az fájt!

De amúgy szulés után az volt az utolsó, amire vagytam, hogy széttegyem bármiért is a lábamat:)

2013. dec. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A varrás kellemetlen volt és picit fájt szúrt. A varrat szedés nem fájt észre sem vettem még mondtam is a dokinak ennyi ? Mondta igen :D
2013. dec. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!