Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha ideges vagyok 1-2 mp alatt...

Ha ideges vagyok 1-2 mp alatt ájulok. Szüljek természetesen vagy beszéljek a dokival?

Figyelt kérdés

Évek óta ha felidegesitem magam elönt a meleg, elmegy a látásom, mintha valaki burok nyomná össze a fejem, és elájulok. Ez legyen egy sima veszekedés vagy pl anyut bevittem múltkor a kórházba kivizsgálásra, bementem vele az orvoshoz, az orvos nézegette a leleteket én pedig annyira izgultam hogy elajultam. Nem is emlékszem rá csak annyira hogy szólítabnak be minket a dokihoz, majd arra tértem magamhoz hogy egyik kezembe infuzio, a másikon vérnyomásmérő, pár órát bennt kellett maradnom, mert 129 volt a pulzusom.

Nem tudom mit tegyek beszéljek inkább az orvossal hogy legyen császár ? Nem magam féltem hanem a babát, hogy mivan ha kitolás közbe ájulok el? Percek mire magamhoz kérek. Alapból egyáltalán nem magas a vérnyomásom voltam kivizsgáláson, annyit mondtak igy kezeli a stresszt a testem.

Ti mit tennétek?

29 hkm


2013. dec. 6. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Természetesen mondd ezt el az orvosodnak!
2013. dec. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Okvetlen szolj az orvosnak, mert ebbol nagy baj is lehet szules alatt.
2013. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy majd azt hiszi direkt akarok császárt. Nagyon természetes szülés párti a kórház.
2013. dec. 6. 21:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Ott ahol volt ez az eset elmeletileg ksptal ambulsns lapott. Ha nem megy be a korhszba kerjel egyet ezzel egyutt mond el az orvosodnsj. De mindenkeppen bedzelj errol vele.
2013. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
stresszhelyzetben ájulsz. Megesik. Szerintem a szülés más téma, de azért mindenképp említsd meg az orvosodnak.
2013. dec. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
annyit gondoltam még leírbi, hogy közvetlenül szülés előtt és alatt a legtöbb kismamát megszállja a teljes nyugalom. Valahogy a legtöbben nem isegesek, hanem inkább izgatottak. Mint mondjuk mikor a karácsonyi ajándékot bontjuk.
2013. dec. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én marha ideges voltam vajúdás alatt, szó szerint ütöttem az ajtót és üvöltöttem.
2013. dec. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem értem a lepontozást, semmi hülyeség nem volt abban, amit írtam. Én is éltem át hasonlókat pár éve, éppcsak nem ájultam el egy- egy vizsga előtt vagy közben. Túl nagy az izgalom, és nem jól kezeli a szervezeted. Szerintem a szülés olyan, hogy nem tudod előre az időpontját, és ha el is indul, fokozatos a dolog. Szóval van idő megszokni. Legtöbbünknek sikerül. De ha te sem ebbe a kategóriába tartozol, akkor folyamatosan figyelni fognak. Ha akadály lesz, lépnek.
2013. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk terhesség előtt kellett volna ezzel orvoshoz menni, mert nem igazán normális reakció az idegességre.

Mond meg az orvosnak, hogy van egy ilyen problémád, aztán majd ő eldönti mi legyen.

Lehet egy pszichológust/természetgyógyászt is felkeseresnék, plusz utánanéznék milyen relaxációs, feszültséglevezető gyakorlatok/módszerek vannak.

2013. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!