Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lesz akkor ha nagyon...

Mi lesz akkor ha nagyon elvékonyodott az előző császáros hegem? Mennyi az amivel még engednek természetesen szülni?

Figyelt kérdés
Legutobb 35 hetesen 5mm volt orvosom hétfőn akarja ellenőrizni akkor 38 hetes leszek. Mire számítsak ennyi idő alatt kb mennyit mehet össze. Na és ha nagyon vékony lett akkor már haza se enged? Van valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban.
2013. nov. 9. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
3 mm-ig engedtek nálunk simán szülni, de 36 hetesen nézték utoljára.
2013. nov. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fognak engedni szülni ilyen értékek mellett, mert simán megnyílhat a hasfalad, és életveszélybe kerülsz. Nekem a gyerek haját látta a doki a műtét során, annyira nyilam szét, mikor műtöttek.
2013. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3mm volt a hegem és fájt is,viszont így is belementek volna a sima szülésbe (más miatt lett császár).
2013. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 Akkor iszonyat felelőtlenek lettek volna.
2013. nov. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 5 mm volt a 34. héten, már akkor mondta a doki hogy ebből császár lesz, addig én is reménykedtem a természetes szülésben. 39. héten császározott meg. Akkor már 3 mm-re csökkent a hegvastagság.

Nem akarlak nagyon elkeseríteni, de szerintem készülj fel lelkileg a császárra.

2013. nov. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 5 mmm-es hegvastagsággal kérném a császárt, bár én nem is hajtok nagyon a hüvelyi szülésre egy esetleges második gyereknél. A férjem orvos, szerint min. 6-7 között biztonságos, alatta ő sem engedné nekem.
2013. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!