Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imrében vagy Szent...

Szent Imrében vagy Szent Istvánban jobbak a szobák, körülmények?

Figyelt kérdés
Érdekelne ki mit tapasztalt, főleg olyan véleménye, tapasztalata is érdekel, akinek sikerült vip vagy alapítványi szobában lennie!

2013. dec. 6. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a szoba alapján válassz kórházat, hanem a megfelelő orvost/szülésznőt keresd meg.

Ha akarsz, szülhetsz ambulánsan is, tehát szülés sután haza mész, akkor nem kell együtt lenned senkivel és otthon pihentető környezet.


Amúgy én a Szent Imrében szültem 3x, de nem kértem VIP szobát, én szerettem, ha nem vagyok egyedül. A háromból egyszer így is egyedül voltam egy két ágyasban (ott egy szoba kivételével mind két ágyas, illetve egy kétágyasban van egy pótágy is, tehát az három ágyas...)

Egyébként kérni kérheted előre, de ha foglalt amikor szülsz, akkor nem kaphatod meg, de ha kiürül közben, akkor átmehetsz, nekem az egyik szobatársam elment egy fél nappal a szülése után, mert akkor ürült.


Amúgy benéztem abba a szobába, pont olyan mint a többi, csak egy ágy van benne és nagyobb hely, de ugyanolyan "komor".


Szerintem a rendes szobák is teljesen megfelelőek. Kulturált, zárható szekrénnyel, széf is van. 4 emberre jut egy zuhanyzó és egy WC. Ritkán kellett várni rá.

2013. dec. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is a Szent Imrében szültem, én 3 ágyas szobában voltam és csak 3-an használtuk a fürdőt. Ami nagyon tetszett, hogy a látogatók nem jöhettek be az osztályra. Így nyugodtan telt el az a pár nap. Én szerettem, hogy vannak szobatársaim mivel így nem telt olyan unalmasan az a pár nap.
2013. dec. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Szent IStván szülészete kiváló, a szobák viszont teljesen átlagosak. Tudtommal az Imrében vanak felújított szobák. Viszont alapvetően már csak akkor mehetsz valahová szülni, ami nem körzetes, ha a dokit megfizeted,szóval inkább dokit válassz :)
2013. dec. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a körülmények érdekelnek, orvos és szülésznő van, az egyik kórházban én magam is szültem. érdekel mások véleménye, azért kérdezem ki mit lát különbséget. és pont ezért direkt ez érdekel, mert a többi dologgal tisztában vagyok (csecsemősök, szemlélet, orvosok, szülésznők), tehát itt most kimondottan a körülmények érdekelnek.
2013. dec. 7. 12:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az Istvánban csak látogatóban voltam,nekem egyáltalán nem tetszett már csak azért sem mert a kórterem olyan volt mint egy átjáróház,már csak ezért is az Imrére szavazok!Szent Imrében 2x szültem,nekem nagyon tetszett az egész,a szülőszoba és a kórtermek is...szerintem az ágyakon és a mellette lévő szekrényeken kívül,engem nem emlékeztet kórházra!Nincs kórházszag,rendezettek a folyosók...én 2 ágyasba voltam,mellettünk szintén 2 ágyas,összesen 4-en használtuk a fürdőt,ami közvetlen a szobák mellett van...én sajnos 4 napot voltam bent(nem egészségügyi okból,hanem mert nem keltettem enni a gyereket és azt hitték azért mert nem tudtam felkelteni olyan mélyen aludt...na mindegy) szóval utolsó napra a 2x2 szobából egyedül maradtam,csak én használtam a fürdőt!Területileg amúgy a Sote-hoz tartoznék,emiatt jártam olyan dokihoz aki viszont a szent imrében intézi a szüléseit..sajnos nem tudott ott lenni a szülésnél,de az akaratom így is teljesült,hogy a szent imrében szüljek...nekem már kívülről sem szimpi a sote,se az istván,belülről meg még annyira se!
2013. dec. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen az István kórtermei kissé mások..és az átjáróház nekem sem volt szimpatikus. egyszer jártam én is ott látogatóban, ráadásul télen, mindenki ott mászkált sáros cipőben...:-/
2013. dec. 7. 15:44
 7/8 Milagros ***** válasza:
Szent Imreben szultem, nem bantam meg! Mint egy szalloda ahoz tudnam hasonlitani, a szent istvant pedig egy romos koszos szallohoz...
2013. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igen, sajnos nekem is elég nagy a különbség a kettő között!

nagyon köszönöm mindenkinek!

2013. dec. 9. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!