Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 34. hetes kismama vagyok,...

Monayka kérdése:

34. hetes kismama vagyok, debreceni. MA 2013. 08.30-a van. Szült valaki mostanság a klinikán? Ha igen hogy áll a felújítás s körülmények. Szeretnék infókat megtudni mert ott a portán sem mondanak semmit.

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 17:58
 1/10 Gyönyörűséges ***** válasza:
Szia, a helyi újságban olvastam egy cikket, az állapotok még kicsit kaotikusak, októberre lesz teljesen kész. Én még csak 13 hetes vagyok, nem tudom milyen a szülőszoba, gyermekágy, vajúdó stb helyiség, de ez az anyuka rosszakat írt :( egy kedves barátnőm is izgul, ő már 39 hetes. Nyugi!
2013. aug. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Soha nem szülnék a Klinikán...borzalom,ami ott van!

Kenézybe szültem,nagyon meg voltam vele elégedve!!!! :)

2013. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Gyönyörűséges ***** válasza:
0%

Nekem a kenézyről ez a véleményem... a szülészet lehet szép meg csili-vili, de ami a gyermekágyon van, az horror. Ezért megyek privát szülni a klinikára, és hazajövök 12 óra múlva...nem kérek még egy szülés utáni depit a szintén depis csecsemősöktől.


Egyébként a kérdező, nem ezt kérdezte!

2013. aug. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem baj,meghaéégatok én minden véleményt.Azért akarok klinikán szülni mert ha baj van egyből eltudják látni a kicsit,mig a kenéziből még átkell szállítani a klinikára ha baj van.Igy helyben lesz a segítség s nem szakitanak el tőle.Kibirom a pici miatt ha nem úgy bánnak velem,hisz az életben sem mindig úgy bánnak az emberrel ahogy szeretnénk.Van szám s ha kell megvédem magam,nehogy én legyek már hibás mert szülök,ők azért dolgoznak ott mert ott szeretnének dolgozni,ha nem tetszik nekik s ezért flegmák az emberrel akkor hagyják ott.Én nem ismerem még őket,hallok jót s rosszat is,nem itélkezem előre róluk,ők is emberek végülis.
2013. aug. 30. 19:06
 5/10 A kérdező kommentje:
meghallgatok*
2013. aug. 30. 19:07
 6/10 anonim ***** válasza:
én most 08.15-én szültem a klinikán. semmi gond nincs! szülés után kétágyas szobában voltam, nem lehetett érezni semmit a felújításból. én is aggódtam...
2013. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok! nagyon normális volt mindenki! a csecsemős nővérektől én is tartottam, sok rosszat hallottam, de pozitívan csalódtam! nagyon segítőkészek! és nem adtam egy fillért sem...
2013. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mondanál nekem pár dolgot mit szabad és mit nem pl látogatók mikor s meddig maradhatnak?mit vigyek magamnak s a babának?kicsit mesélnél nekem,ha nem lenne gond?Jó Egészséget nektek!!
2013. szept. 2. 07:55
 9/10 anonim ***** válasza:

én szültem 15-én. bocsi, csak most olvastam, hogy írtál. Látogatók bármikor jöhettek, de max. ketten lehetnek bent a szobában. A szobatársadtól függ, ill. úgyis érzed azt, hogy most nem alkalmas, hogy látogató legyen bent a szobában. Este kb 6 körülig voltak látogatók.

A babának ruhát nem kell vinni, de mivel egy kisinget és egy ujjatlan rugdalodzót adtak, ami állandóan a nyakában volt, ezért mi vittünk neki bodykat. örültek neki a nővérek! Popsitörlőt mindenképp vigyél a babának, mert pelenkát adnak, de törlőt nem! magadnak csak az alap piperét kell vinni, mintha simán kórházba készülnél. Én a biztonság kedvéért vittem Tenna betétet, de minden nap jöttek és kérdezték, hogy mire van szükségem és adtak mindent. A szülőszobán feltétlenül legyen nálad víz és valami csipegetni való. Én pogácsáztam :) a többiek szőlőcukrot vittek.

Remélem még időben írtam és ha bármi kérdésed lenne, írj nyugodtan, mostmár figyelem a kérdést :)

2013. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
irtam neked privát üzenetet!
2013. szept. 12. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!