Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elso babas kismamik! Ti is...

Elso babas kismamik! Ti is feltek a szulestol?

Figyelt kérdés
34 hkm vagyok, eddig nem feltem, marmint nem is gondoltam a szulesre. Most egy hete csak ez jar a fejembe es be kell valljam, hogy rettegek. Persze nagyon varom, hogy a karomban tartsam a kisbabam.
2013. dec. 10. 06:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nem, az elsőnél nem féltem. Volt bennem egy kis izgalom, hogy mi lesz, de teljes nyugalomban vonultam szülni. Itthon bőgtem 3 percet, kieresztettem mindent és semmi nem zavart. A kisebbnél már igen, ott már sejtettem, hogy mi vár rám. De az meg sokkal könnyebb volt, mint az első.
2013. dec. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
50%
Èn mèg csak 14 hetes vagyok, egyenlőre csak az èrdekel hogy a következő hetet vègigvigyük
2013. dec. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Elsőnél csak egy kis para volt bennem, a másodiknál már tuti be leszek parázva rendesen... már tudom mi vár rám :S (ketteske tervben van).
2013. dec. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

32 hetes vagyok, korábban sem féltem, de mióta megnézetük a szülőszobát és találkoztam a szülésznőnkkel nincsenek kétségeim afelől, hogy jó kezekben leszünk. Hogy fájni fog, beöntést adnak vagy esetleg vágnak - azt sajnos nem lehet elkerülni.

Konkrétan mitől félsz?

2013. dec. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Nem is tudom, hogy mitol felek csak ugy jon ez az erzes. Talan magatol a szulestol, attol az allapottol.

Eddig aval voltam el, hogy rendezgessem a babacuccokat, meg vasarlas,stb.. Mindenki mondja, hogy ne feljek, hamar tul leszek rajta.

2013. dec. 10. 08:41
 6/30 anonim ***** válasza:
Nincs szülésfelkészítő ahol szülni fogsz? Ott meg szokták mutatni a szülőszobát, találkozol szülésznőkkel, mégsem egy ismeretlen helyre fogsz menni.
2013. dec. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs. Nem Mo-n fogok szulni es itt nem is nagyon torodnek a kismamakkal. Pl nem vizsgalnak meg, csak uh van, nem nezik meg a mehszajat, stb...

A multkor,nagyon gorcsolt a hasam es bementem az ugyeletre, csinaltak egy uh-t es mondta a doki, hogy : vegyek be panadolt az segitt a gorcsokon. Szoval total idiotak itt :(

2013. dec. 10. 08:53
 8/30 anonim ***** válasza:

Sajnos a szules felkeszites nekem is nagyon hianyzott,szinten kulfoldon szultem.Masodiknal biztosan fogadok majd ugymond dulat aki segit felkeszulni,valamint a szules kozben is bent lehet.

Neked is tanacsolnam,hogy fogadj egy hozzaerto szemelyt az orvosodon kivul, mert itt vajudas kozben sem foglalkoztak velem.Marmint azon kivul,hogy az egesz csalad ott volt velem, hozzaerto szemely aki valoban tudott volna segiteni nem volt.Nem tudtam hogy kellene helyesen nyomni,az orvos es szuleszno semmiben nem segitettek,borzalom volt az egesz.

Sajat erdekedben fogadj szulesznot/dulat aki elore felkeszit.

Ja en is feltem az elso szulestol,a masodiktol mar rettegek...

2013. dec. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, nagyon koszonom, hogy irtal. Megfogadom a tanacsodat es keresek valakit aki segiteni tudna. Ti hol eltek?
2013. dec. 10. 10:01
 10/30 anonim ***** válasza:
Volt egy- két álmatlan éjszakám :) amikor mentünk szülni totál pánikban voltam, bár a párom szerint nyugodtnak tűntem.
2013. dec. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!