Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti mikor mentetek szülés után...

Ti mikor mentetek szülés után először boltba, vagy csak úgy intézni valamit?

Figyelt kérdés
Beszóltak, hogy miért nem bírok a seggemen maradni, csak mert császár után egy héttel lementem postára, gyógyszertárba, meg boltba (nem cipekedtem), míg mások a 6. hétig ki sem mozdulnak.
2013. dec. 10. 11:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
1 hetes korában
2013. dec. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
1 hetes volt. Intéztük apukámmal azokat a "segélyeket" amiket az önkormányzattól lehet igényelni. Anyukám meg vigyázott a picurra. (férjem dolgozott). 4 hetesen már nagy sétákat tettünk. Előtte meg boltba is mentem amikor apa(férjem) itthon volt.
2013. dec. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
en angliaban elek, itt nem kell napokig maradni a korhazban, szoval ejfelkor szultem, masnap 9kor haza is engedtek (nem tartottam meg a gyereket) es mentem vasarolni meg gyalog haza a busz palyaudvarrol.... nekem senki nem mondta, hogy ne menjek sehova....
2013. dec. 15. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!