Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valakinek mostanában a...

Volt valakinek mostanában a székesfehérvári kórházban császármetszése?

Figyelt kérdés
2014 március elején fogok (valószínüleg császárral) szülni Fehérváron. Érdekelne egy-két dolog, pl hogy mennyi ideig kell utána feküdni, mennyi idő múlva visznek át a kórterembe, ahol már velem lehet a baba is? (Első szülésem (császár)Budapesten volt, érdekelne hogy Fehérváron is ugyanarra számíthatok-e.)
2013. dec. 11. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 2012 augusztusban volt ott császárom, de gondolom nem sokat változott a dolog azóta :)

Nekem így volt: spinális érzéstelenítéssel, apuka bent lehetett. Ahogy kivették a babát megmutatták egy pillanatra, de már vitték is el. Amikor végeztek a mütéttel odarakták mellém egy picit, aztán ismét elvittk, engem pedig az örzöbe vittek. 2:40-kor született a babám, 5 órakor hozták szoptatni. 9 órakor el kellett mennem zuhanyozni, akkor vittek át rendes kórterembe, de aznap még nem aludt éjszaka velem a baba, csak másnap reggeltöl volt végig velem. 5. Nap kötéscsere és, ha minden rendben veletek, mehettek haza. Másnap kellett visszamennem varratszedésre.

Májusba születik a 2. Babám, valószínü császárral :)

2013. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Azért van egy-két különbség, az pl. tök jó, hogy amíg az őrzőben vagy addig is hozzák szoptatni. Én 12 órát voltam az őrzőben és addig nem is láttam a babát.. Még két kérdésem lenne, ha olvasod, hogy volt-e fogadott orvosod? Nekem nem lesz, remélem azért rendesek lesznek. A heged szép lett? Tehát szépen csinálták meg?
2013. dec. 13. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem volt fogadott orvosom, a Csetényi dr úr mütött, meg voltam vele elégedve, nagyon kedves volt és szép lett a hegem is. Csak 12 cm lett a vágás, hamar gyógyult. :)
2013. dec. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia.Én 2 napja szültem ott császárral :)A műtét után 6-7 órát kell feküdni az örzőben,utána kiveszik a katétert és elkísér a nővérke zuhanyozni,és átkísér a kórterembe.Nagyon rendesek egyébként.A babát odaviszik hozzád 2-szer az örzőben,mellre is teszik.A kórterembe már megkapod,első éjjel még leadhatod a megfigyelőbe.Nekem van orvosom,de sztem mindenkivel rendesek.
2013. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nagyon örülök, hogy ilyen pozitív tapasztalatok vannak! Gratulálok a kisbabádhoz :))
2013. dec. 17. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!