Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Zalegerszegen keresek szülészn...

Zalegerszegen keresek szülésznőt és nőgyógyászt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Jelenleg Nagykanizsán élünk, most a Zsiraihoz járok, itt szülésznőt nem fogadtam. 28 hetes leszek amikor költözünk. Egerszegen akkor még lehet szülésznőt fogadni? És orvost? Első baba 25 h km.

2013. dec. 12. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, a 32. hétig lehet fogadni mindkettőt
2013. dec. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ismersz jó szülésznőt és orvost?
2013. dec. 12. 12:56
 3/8 A kérdező kommentje:
Visszadobja az üzenetet a gép amit írtam. Köszönöm!
2013. dec. 12. 14:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Szülésznőnek én Vida Tamásné Katit ajánlanám. Tüneményes, figyelmes, én őt fogadtam fel. Orvosnak én Goldfinger doktor urat ajánlom. Arra nem emlékszem, hogy hányadik hétig lehet fogadni, de minél előbb fogadj fel szülésznőt, mert akármennyit nem vállalnak közel egy időben.
2013. dec. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A Goldfingert már ajánlotta más is! Van ultrahangja is?

Esetleg tarifát írnátok, hogy mennyiért vállalja a szülést? Meg érdekelne, hogy szülésznőnek mennyit adtok. Privátba is írhattok, de nen tudok válaszolni. Előre is köszönöm!

2013. dec. 12. 17:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Goldfingernek nincs uh-ja, és nem is ultrahangoz. Magánrendelésén terhesgondozásért 3 ezer ft-ot kér, szülésre nem mond konkrét árat. Egy ismerősöm 30 ezret adott, mi 40 ezret. A szülésznőnek mi 20 ezret adtunk, nagyon hálás volt érte.
2013. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A Goldfingert meg fogom keresni! Szülésznőt még nem tudom melyiket.
2013. dec. 12. 21:05
 8/8 anonim ***** válasza:
A doktor úr, ha megkérdezed maga is ajánl szülésznőt. Kerti Andreát, Vida Tamásnét és még valakit, akinek már nem emlékszem a nevére. Nekem még volt szerencsém Bíróné Ildihez, Dinnyésné Katalinhoz is, ők is nagyon-nagyon kedvesek voltak velem.
2013. dec. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!