Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Többedik babád szülésekor...

Többedik babád szülésekor bentlétedkor meglátogattak gyerekeid?

Figyelt kérdés

Lányom 21 hós lesz, mikor jön a hugi. Akár minden nap bejöhet az apjával hozzánk? VAgy inkább ne jöjjön? Jobb ha lát minden nap kicsit, vagy az csak jobban felkavarja?

Ki mit tapasztalt?


2009. nov. 25. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 29 és 33 hónap van a gyerekek között, és a nagyobb(ak) mindig bejött(ek) a kórházba megnézni minket, többször is. Szerintem nem gond, meg persze előtte már folyt a felkészítés, hogy mire számítson. Amikor hazamentünk a kórházból, akkor a pici baba "hozott" egy ajándékot a nagy(ok)nak.
2009. nov. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

3 éves volt a nagy, mikor szültem, és a 2 óra eltelte után már ott várt kint!!! :) És utána is többször bejött, nagyon jó volt!

A Tiéd nincs 2 éves, háááát nem tudom. Lehet, hoyg Ő még nem érti meg annyira, és felkavarja. Egyébként a látogatási tilalomra számítsatok :(

2009. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejött a másodiknál az első, és hozott is a kicsinek ajándékot, ezt ő találta ki. Nagyon örült, és nem kavarta fel, hogy láthatott, mert neki akkor elsősorban én hiányoztam. 2 éves volt akkor. Most viszont már a legtöbb szülészeten látogatási tilalom van, illetve ha még nincs, hamarosan lesz. Már én is készítem őket arra, hogy sajnos most nem tudnak majd bejönni, és marad csak a telefon. Azt hiszem, nemcsak a gyereknek az anyuka, az anyának is nagyon hiányoznak a nagyobbak, így szerintem ha megoldható, 1-1 rövid látogatás mindenkit fel tud vidítani. Nem biztos viszont, hogy naponta érdemes ekkora testi-lelki tortúrának kitenni a gyereket. Ha 4 napot vagy csak bent, akkor a legideálisabb a 2. nap. Te is jobban leszel már, a 4. nap meg úgyis újra találkoztok otthon
2009. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk 19 hónap van a csajok között.Én is nagyon szerettem volna ha bejön a nagyobbik,végül apa rábeszélt,hogy inkább majd csak amikor jönnek értünk akkor hozza magával.Mondjuk nekünk nem volt közel a kórház se.Így utólag azt mondom,hogy jobb volt így neki,mert ő még nem értette volna meg,hogy anya miért marad ott,ráadásul egy másik babával...

2009. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk 20 hónap van az első két gyerkőc között és a lányom mindig bejött látogatni az öcsikét a férjemmel. Nagyon büszke volt, hogy neki kistestvére van, úgy csináltuk, hogy érezze, szükség van rá, segített hazahozni, szóval ő nagyon örült, a mai napig nagyon szeretik egymást, sosem volt féltékenység. A harmadik akkor jött, amikor az öcsi 5 és fél éves volt, már komoly nagyfiú és időnként rábíztuk a kicsit, hogy vigyázzon rá (10-20 percekre) és náluk sincs féltékenység.
2009. nov. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5,5 év van közöttük, bejött a nagy
2009. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, meglátjuk majd. Bár mama is azt mondta, inkább csak megzavarjuk, ha lát, de nem jöhetek haza vele.

Nincs messze a kórház, bár apa meg úgyis itthon lesz szabin, szóval nem okozna gondot, hogy hozza magával.

Várom a további véleményeket is.

2009. nov. 29. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!