Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után meglátogattak a...

Szülés után meglátogattak a munkatársak téged és a babádat?

Figyelt kérdés

Engem nem, sőt fel sem hívtak, hogy hogy vagyunk, kicsit bánt is a dolog.

Persze ha kellett valami amiben segíteni tudtam felhívtak.

Szerettem ott dolgozni, engem is szerettek (bár már kételkedem) nem is nagyon járunk be e miatt, minek ha nem is kíváncsiak ránk. Lehet nem is megyek vissza oda dolgozni, igaz nem emiatt.


2011. júl. 23. 01:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyvalaki látogatott meg, és pont ő volt az, akire nem számítottam volna (nem voltunk túl jó viszonyban). Viszont én kértem mindenkitől (bent a m.helyen) hogy a kórházban az alatt a 3 nap alatt ne látogassanak meg, mert biztos nem leszek túl jó állapotban, és nem akarok látogatók hadával foglalkozni, majd inkább itthon nézzenek meg, ha akarnak. Ez az egy látogatóm mégis bejött, a kérésem ellenére is... Hát... fura egy világ ez. Ja, és itthon csak egy látogatott meg... de elég is volt ennyi belőlük, nekem a család és a barátok fontosabbak mint a kollégák.
2011. júl. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Persze nekem is a család a legfontosabb, eléggé családcentrikus vagyok, csak jól esett volna egy gratulálunk, igaz 4 -en küldtek egy gratulációs képeslapot, aminek nagyon örültem.

De látogatni senki sem jött, bár gondolhattam volna, mert az esküvőmre sokan ígérték hogy eljönnek megnézni minket, de senki sem jött.

2011. júl. 23. 01:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kollégám látogatott meg, de ő is csak azért, mert éppen semmi dolga nem volt. Egyébként egyáltalán nem tartják velem a kapcsolatot (már két éve), ellenben a facebookon buzgón lájkolgatják a gyerekem képeit.
2011. júl. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekesek és nem gyerekesek, külön világ...

A kollégák, pedig nem barátok. A kollégák olyan alkalmi jó ismerősök, akik elkopnak. Képzeld csak el, ha vmelyik kollégád elment vna dolgozni 3 utcával arébb megkérdezted vna milyen ott neki, meglátogattad vna h kávézzatok együtt? Nem valószínű. Ha egy kolléga elmegy- máshová dolgozni, vagy éppen szülni, akkor már kint is van a körből. Ettől persze lájkolhatják a képeket facebookon, hiszen nyilván szép a gyereked, de nem érdekli őket tovább. Én így látom ezt a dolgot.

2011. júl. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
engem eleinte hívtak,jöttek kb 1x.eltelt másfél év és a kutya nem kíváncsi rám.igaz,már nem megyek oda vissza,de jól esne néha,hogy felhívjanak.én hívogattam őket,de visszafelé ez nem működik.
2011. júl. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meglátogattak, szinte mindenki eljött az osztályról, ahol dolgoztam. Nekem tök jól esett, mert nem amolyan "kötelező" látogatás volt, hanem tényleg kíváncsiak voltak a kisbabára. Azóta már visszamentem dolgozni, de a két itthon töltött év alatt többször is meglátogattak.
2011. júl. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 2 legkedvesebb kolléganőm eljött megnézni a kisfiamat. Sőt, amikor 2,5 évvel később megszületett a kislányom Őt is megnézték! Nagyon örültünk nekik!
2011. júl. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, a legközelebbi kollégáim és a főnököm eljöttek megnézni. De mi egyébként is rendszeresen összejárunk kávézni, vacsorázni, úgyhogy nem szakadtam el tőlük teljesen a baba miatt.
2011. júl. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szülés után egyből nem jöttek, de mindig ígérték, hogy most már tényleg jönnek hamarosan. 10 hónapos volt a kisfiam, mire sikerült ideérniük, beállítottak vagy tízen, hoztak egy szekér ajándékot, 10 ezer forintos Spáros utalványt. Az egyik kolléganőm minden héten eljön. Mi rendszeresen járunk be a gyerekkel a munkahelyemre. Elfoglaltak, sok a munka, én ezt tökéletesen megértem. Örülök, hogy egyszer eljött az egész kollektíva, nem vártam el, hiszen mi mindig bemegyünk hozzájuk.
2011. júl. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy kolleganőm eljött, de nekem nem is hiányoznak a munkatásaim az otthonomból. Mindenkivel jóban vagyok, engem is kedvelnek, én is kedvelem őket, de nem szoktunk össze járni senkivel munka után, így nem is merült fel, hogy eljönnének, de nem is hiányoltam. Be szoktunk menni, néha, de nekem van határ a munkatárs és a család, valamint a barátok között.
2011. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!