Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Uzsokiban milyen fájdalom...

Uzsokiban milyen fájdalom csillapítási lehetőségek vannak természetes szülés esetén?

Figyelt kérdés
EDA gondolom van. Van esetleg más? Bódító injekció vagy gáz, egyéb?

2013. dec. 19. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én anno nem kértem fájdalomcsillapítást, gondoltam elég "tökös" vagyok, nekem nem kell. Hát mégis kellett, és nagyon jó fejek, az éjszaka közepén kaptam EDA-t, onnantól elvágták a fájdalmat. Mást azt hiszem nem kaptam, csak a végén sűrített oxigént mert rosszul vettem a levegőt és zsibbadt az arcom. Sem gázról, sem bódító injekcióról nem hallottam, pedig szerintem mondták volna hogy EDA helyett van más lehetőség is.
2013. dec. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Januárban szültem ott, nekem is csak az edá-t mondták, így én is azt kaptam.

Nekem rosszul adta be az anesztes nő, így nem igazán hatott sajnos. Aztán egy másik anesztes megpróbálta átszúrni máshova, így már nagyjából hatott. :/

2013. dec. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!