Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok. Erős keresztc...

10 hetes vagyok. Erős keresztcsonti fájdalom. Ugye természetes?

Figyelt kérdés

Veszélyeztetett terhes vagyok, fenyegető vetélés miatt. Ma reggel iszonyatos, nagyon erős keresztcsonti fájdalomra ébredtem. Még most is tart. Magnézium nem segít :(

Hasam is "nyom" de nem vészes. Inkább a keresztcsontom az ami aggaszt!

Tudom, hogy mindenkinek fáj....de ennyire?

Még picit sem tudok előre dőlni.

Orvosom a műtőben, csak az asszisztensével tudtam beszélni.


Írna olyan akinek volt hasonló.

Jó lenne megnyugodni egy kicsit :( (missed ab után vagyok)


2011. ápr. 26. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Időnként nekem is annyira fáj, h szinte lépni sem tudok. Első várandósságom alatt a 10.héten kezdődött és 20.hétig tartott,majd a 24.hét körül ismét kezdte de akkor csak pár napig.

Most a 2.babánál már 6 hetesen éreztem de csak időnként .

2011. ápr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg szépen az ideg a legrosszabb tanácsadó.:)Természetes,hogy fáj itt-ott különösen legelső terhességnél.És nagyon tud fájni.Pihenj sokat.
2011. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok....ez már a 4. terhességem és ilyen még egyiknél sem volt :(
2011. ápr. 26. 15:17
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én is veszélyeztetett terhes vagyok. A mai napig szétszakad a keresztcsontom, meg a derekam, de már megszoktam. Egy javaslat: nekem enyhült a fájdalom, miután az ágyunkra (nagyon kemény volt) puhább matracot tettünk. Nem mondom, hogy most nem fáj, de elviselhető. Egy próbát szerintem megér, ha használ, 1-2 nap után érezni fogod!

Kitartás!

27 hetes kismama

2011. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!