Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányadik héten fordul be a...

Hányadik héten fordul be a baba? 31. héten már megtörténhete? Ha igen mik a tapasztalatok, lehet e érezni a külömbséget?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem éreztem semmi különöset, 26 hetesen nézték, akkor még keresztben volt, 32.heti uh-n pedig már fejvégű és úgy is maradt születéséig 40+2-ig.


7hetes baba anyucija

2009. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

28-40. hétig.

Erőteljes mozgást érzel, szinte minden tagját érzed a babának akkor. Ilyet tulajdonképpen, amíg nagy a hely, gyakran produkál a baba. Csak a hely egy idő után elfogy. Ritka, de előfordul, hogy csak az utolsó héten fordul irányba a baba.

Beszélgess vele, hátha hallgat Rád!

2009. nov. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen , én is sokkal erösebben érzem a rugdolózásait ,máshol mint eddig . jövöhéten megyek uh-ra, kiváncsi vagyok tényleg igy vane. köszi a válaszokat.
2009. nov. 25. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:
36.héten fordult be a kislányom. Nem éreztem magát a fordulást,csak gyanús lett,hogy "mintha ez itt már a popsija lenne,nem a buksija amit kidugogat" :)
2009. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy mikor fordult be, azt nem éreztem. De azt, hogy a feje van lent, azt igen. Nagyon keményen nyomkodta lefelé, gyakran fájt, előtte nem volt ilyen érzésem.
2009. nov. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a 39. héten fordult be a babám, de nem éreztem, hogy máshogy mocorogna. Már megcsináltuk az anaesth. vizsgálatot is, császárra készültünk, aztán szülés előtt 1 nappal még elmentünk UH-ra, ott láttuk, hogy megfordult. (A 38 hetes UH-n még faros volt.)

Pontosan 40 hétre született a kislányom.

2009. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!