Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem akarok simán szülni. Ha...

Nem akarok simán szülni. Ha nem lesz fogadott orvosom akkor némi pénz ellenében kérhetem az ügyeletes orvost, hogy császározzon meg? Mennyi pénzt illik ilyenkor adni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 11:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen nincs.. A császárt még fogadott orvosnál sem kérheted elméletileg. De miért nem akarsz simán szülni?
2013. okt. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
44%

Szültél már?vagy első baba?

én bánom hogy császáros lett a szülésem,hasamon egy nagy vágás,nehezen tudtam a babámat ellátni,és van egy tenyérnyi hely a hasamon ami a mai napig érzéketlen.

2013. okt. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ha nem indokolt akkor nem császároznak meg. Hosszabb a felépülési idő a császárból és egy komoly műtétnek számit, átvágják a hasizmot. De ettől függetlenül kérdezd meg nyugodtan hátha a pénz ellenében felvágnak.....
2013. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
88%
Ügyeletes orvos biztos nem fog megcsászározni még plusz pénzért sem. Az már akkora rizikó neki, hogy hülye lenne vállalni.
2013. okt. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
magánklinikán amugy megcsinálják.
2013. okt. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
69%
elvileg erre nincs lehetőség, gyakorlatilag meg pénzzel el lehet intézni. csak a megfelelő orvos és a megfelelő összeg kell hozzá. kétségkívül mindkettőnek megvan az előnye és a hüvelyi szülés és a császár egyaránt "elsülhet rosszul", főleg ami az anyát illeti, de a babának mindenképp és az anyának meg nagy átlagban sokkal jobb és előnyösebb a spontán szülés.
2013. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
86%
csak a "némi" pénz kevés ehhez...
2013. okt. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
70%
ügyeletes orvosnál amúgy esélytelen. fogadott orvossal is jó előre meg kellene beszélned, h hajlandó-e erre. tehát a kérdésben taglalt körülmények között kizárt, h orvosi indok nélkül császározzanak
2013. okt. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
71%
Az ügyeletesnek is másik dokival konzultálnia kell,meg anesztes,stb...ezt normál esetben labor előzi meg,megbeszélés az anesztessel..szoval esélytelen...
2013. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ügyeletes orvosnál nincs túl sok esélyed, hogy ismeretlenül kockáztasson bármennyiért. Ha ezt szeretnéd, inkább magánorvosoknak kéne "utána nyomoznod" - van-e olyan, aki a terhesgondozások alkalmával talál indokot.
2013. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!