Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A hideg front megsürgetheti a...

A hideg front megsürgetheti a szülést?

Figyelt kérdés
38.hetet betöltöttem, a frontokra egyébként nem voltam soha érzékeny. Ennek ellenére remélhetem, hogy a szülést meghozza ez a hideg front? Már nagyon várom a picurkámat.
2008. júl. 14. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. A hidegfrontnak valóban lehet izomösszehúzódást fokozó hatása. Vagyis akár "szülést is beindíthat". Ehhez azonban a babádnak is akarnia kell. Olyan érettnek kell lennie, hogy bizonyos folyamatoknak-pl. hormonszint változás- elindultnak kell lenniük, amit egy hidegfront felerősíthet. Türelem!! Ezt az 1-2 hetet már kibírod. Biztasd pocaklakódat, hogy minden készen vagytok a fogadására. Boldog és egészséges szülést.
2008. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a hoxa.hu-n sorban indulnak meg a szülések a frontok hatására.Valakinek most reggal a 36. héten folyt el a magzatvize.Viszont van barátnőm aki 40 hetet is betöltött és mégsincs rá hatással.
2008. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha érzékenylennél rá akkor azt mondanám igen.. most szombaton volt egy enyhe hidegfront, az uncsitesóm felesége 2 óra alatt megszült..még segített is a front.ő mondjuk érzékeny rá, de lehet most neked is előidézheti, mert ilyenkor mindenki érzékenyebb.
2008. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia!Ha érzékeny vagy rá akkor lehetséges,de nem törvényszerű.Én túl vittem mind a két fiamat és az egyik ismerős néni azt mondta nekem majd a telihold meghozza a babát és képzeld el mind a két gyerekemet teliholdkor hoztam a világra.Na ezt bíztosan nem tudom megmondani,hogy ez véletlen volt vagy tényleg van benne valami,de azért sok sikert a babádhoz!
2008. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm a válaszokat. Remélem a front vagy a 18.-i telihold segít. :-)
2008. júl. 15. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!