Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehet a szülés megindul...

Hogyan lehet a szülés megindulását siettetni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy
2009. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

meleg vizes fürdő,szex,guggolás is hatásos lehet.de nekem semmi nem segített csak egy kemény hidegfront.igy is 1 héttel hordtam túl a fiam,pedig a végén már szekrényt is tologattam,minden nap felforgattam 2 * a lakást,de nem akart időre kibújni.


könnyű szülést és sok egészséget kívánok Nektek

3 hós kiscsóka anyukája

2009. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

40. hét betöltése után:

Jó meleg vizes ülőfürdővel, lépcsőmászással (ezt inkább csak a kórházban javasolnám, vagy ha van melletted valaki, mivel be is vizesedhetsz tőle), szeretkezéssel (a spermiumok a méhszájon beindíthatják, ha már egyébként is itt az ideje), valamint saját tapasztalatom, hogy a szülés lelki dolog. Amint képes vagy "elengedni" a babádat, amint készen állsz a szülésre, az esetleges fájdalmakra, és a picikéd fogadására, a dolgok villámgyorsan beindulnak... :)

2009. nov. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Én egy zacskó málnalevél teát lefőztem egyszerre és megittam. Nem tudom, van-e köze hozzá, de másnap szültem.
2009. nov. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

21:31-es válaszoló vagyok:


Én is túlhordtam a picikémet, és beindítottak oxitocinnal, és burokrepesztéssel. Fél napig szinte nem történt semmi, alig voltak fájásaim, aztán beraktak kádba, meleg vízbe. Ott már kezdtek alakulni azok a fájások. De akkor indultak be a dolgok igazán, amikor a mellettem lévő szobában felsírt egy abban a percben született baba...

Én is elsírtam magam, és elsuttogtam a kisfiamnak, hogy most már nagyon szeretném átölelni, és azt sem bánom, ha fájni fog... Sokkal jobban hatott ez a pár szó, mint a liter oxitocin... Másfél óra múlva megszületett a kisfiam. :)

2009. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Én szexeltem, lépcsőztem, dolgoztam a háztartásban, Akartam, mégis várt még 9 napot :)
2009. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Maszirozd a mellbimbodat egy nap tobbszor is, olvastam egy oldalon hogy egy bizonyos nepcsoportnal ezt hasznaljak termeszetes szulesbeinditonak. En is kiprobaltam es mukodott!! Amikor massziroztam ereztem az osszehuszodasokat, mikor elkezdtem ra 2 napra megszultem.
2009. nov. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Én málnalevél teát ittam 2 napig, és a szülésem időben történt, gyors volt és problémmentes.
2009. nov. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

Szia! Nem tudom, volt-e hozzá köze, de én jún. 25-re voltam kiírva, jún. 24-e este 9-kor megittam a szülésindító koktélt, éjfélkor kezdődtek az összehúzódások rögtön 6 percesekkel, 25-én reggel 10:05-kor pedig megszületett a kislányom... :)

Ezt ittam meg:

[link]

2009. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!