Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárral szült anyucik!...

Császárral szült anyucik! Szerintetek miért nem hat olyan sok esetben a gerinc érzéstelenítő?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat ötleteket várok! Nagyon félek a közelgő császártól, az elsőnél durva fájdalmaim voltak közben. Altatástól tartok mert a baba nem lehet velem egy napig és ez a szoptatás rovására menne.
2013. dec. 26. 15:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
miért nem szóltál?szerintem nem normális..Nekem hatott egyből,ahogy beadták,megváltás volt,órák óta 1 perces fájásaim voltak
2013. dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nekem sem hatott és szóltam is,de akkor már nem volt mit tenni.szerintem rossz helyre böktek vagy keveset adtak.engem 3x próbáltak megszúrni...
2013. dec. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Engem is 3x szúrtak.
2013. dec. 26. 15:24
 4/22 anonim ***** válasza:
nekem hatott hal istennek mert 24 ora fajas utan megvaltas volt. :)
2013. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
1-es! Teljesen megszüntette a fájdalmakat?
2013. dec. 26. 17:35
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is rossz helyre ment, nekem is azonnal hatott. Alig 1-2 percet tettek-vettek körülöttem és már semmit sem éreztem. Olyan nagyon ki voltam merülve, mert előtte több, mint egy napot vajúdtam, hogy a babám születése után, mikor már elvitték, 5-10 percre el is aludtam a műtőasztalon. Semmit sem éreztem.
2013. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
első vagyok,igen,nekem teljesen megszüntette..Én is nagyon ki voltam már merülve,megváltás volt...A műtétből is csak a rángatást éreztem,semmi egyebet,szerintem ennek így kell lennie normál esetben...
2013. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Bárcsak nekem is sikerülne ugy mint nektek! Hogy ne egy horror legyen a baba érkezése...
2013. dec. 26. 18:51
 9/22 anonim ***** válasza:
nem vártak nálad addig, mig azt nem mondtad ok? mert en ugy emlékszem megvartak, h azt mondjam elmult a fajdalom..sajnálom, h ilyen horror maradt számodra a szülés, remélem most sikerűl Neked is
2013. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Még mindig félek nagyon, de arra gondolok hogy a babuc ott lesz a végén és màr nem számít majd mennyire fájt... De addig para van
2013. dec. 26. 23:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!