Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha már látogatási tilalom...

Ha már látogatási tilalom lesz, mire szülök, akkor Apuci nem jöhet be a szülőszobára?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam ez is kórház függő,vagy a oda még bejöhet velünk csak utána látogatni nem?Ezen vagyok most beparázva,mert mi az elejétől nagyon szeretnénk ha ott lenne!Sőt én már úgy beleéltem magam!

Ha vkinek vannak ilyen tapasztalatai,megköszönném!

Üdv 38+5 km


2009. nov. 27. 09:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy tudom,hogy akkor oda sem mehet be.De jobb ha megkérdezed még szülés elött az orvosod.Jobb ezt tisztázni.
2009. nov. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi!

Szerdán kérdeztem a dokit,azt mondta itt nem úgy néz ki mintha a napokban lenne tilalom,és h nem jöhet be apuci!

Tegnap kérdeztem a szülésznőmet,aki azt mondta,bejöhet Apa csak a 2 órás megfigyelésen nem lehet már velünk!És hogy napokon belül tilalom lesz!

:(( Sürgetem a kiscsajt,hogy jöjjön mert anya nagyon szeretné ha apuci is ott lenne velünk!Amúgy is extra nagy méretekkel rendelkezik Őnagysága!

2009. nov. 27. 09:21
 3/15 anonim ***** válasza:

Ma kérdeztem a dokim. Bejöhet az apuka szülni. Csak látogatni nem. Ez Miskolc megyei. Bár az én párom be is van oltva a bizti kedvéért és oltási könyvel be kell engedjék. De a nélkül is bejöhet majd.

39+4km

2009. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kórháza válogatja. Nálunk nem jöhet be egyáltalán, hiába van beoltva :(
2009. nov. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nálunk, mikor szültem, kalici miatt volt tilalom. Ennek ellenére az apukák is bemehettek szülni, elvégre nem látogatni mentek, hanem "szülni" :D Még a 2 órán is ott lehettek, viszont utána már nem, látogatni valóban nem jöhettek. Ha valamire szüksége volt a kismamának, lent hagyták a portán a hozzátartozók, és felhozták a nővérek.

Úgy hiányzott a férjem, hogy nem láthattam, sírtam, mint egy kisgyerek, alig vártam, hogy leteljen a 3 nap, és hazamehessünk a babámmal.

2009. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Ettől félek én is!Olyan sírós lettem én is az utóbbi hetekben,sztem tudat alatt már ettől félek!Ha a szülésre sem jöhet be annyira félek h ott is sírós leszek!Tuti hülyének néznek!Meg olyan szépen elterveztük!Teljes mértékben megértelek!Nem érzem magam gyengének,de szükségem van Rá!

2009. nov. 27. 15:36
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly februárban szültem amikor tilalom volt. Bent volt apa velünk és még utána a gyerekágyra is beengedték velem. És ezen kívül is minden nap volt bent látogatni. Hát volt amikor "besurrant" de bejutott az a lényeg.

Bp. MÁV kórház

2009. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bocs, idén februárban szültem. Csak már olyan mintha tavaly lett volna. :p
2009. nov. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk már most sincsen apás szülés (Tatabánya) éppen tegnap kérdeztem rá az orvosomnál. Őszintén szólva teljesen kiborultam, pedig eddig olyan erősnek éreztem magam. Ráadásul az orvos most a vajúdóban vizsgált meg, mert mindegyik vizsgáló tele volt...hát, nem érzem jobban magam attól a környezettől sem. Sok reményt nem fűzök ahhoz, hogy változik a helyzet, már csak pár hetem van hátra és a járvány ennyi idő alatt nem hinném, hogy véget ér. Tegnap az egész estét végigbőgtem. Félek, hogy egyedül kell végigcsinálnom és borzalmasan fáj, hogy a párom nem láthatja majd a babánkat, lemarad erről a pillanatról, amit olyan nagyon várt.
2009. nov. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Tittiritty ***** válasza:
Már azt hittem, hogy csak én vagyok ennyire mimóza. Nyíregyen fogok szülni, itt már több, mint 1 hete látogatási tilalom van és állítólag jövő héttől teljes zárlat. A dokim, a védőnőm, mindenki azt mondja, hogy felejtsük el az apás szülést. Ki vagyok borulva :-( Teljesen egyedül végigcsinálni mindent, amikor a 9 hónapot úgy éltük végig, hogy apa is részese lesz a csodának. Persze így is meg fog születni a kiscsaj, de ezeket a pillanatokat nem lehet megismételni. Ember tervez, vírus végez:-((
2009. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!