Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik a szegedi klinikán...

Akik a szegedi klinikán szültek, megosztanátok velem, hogyan zajlott, ki volt az orvosa, szülésznője, és bármit ami ott történt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:

szia

én tavaly szültem, Sikovanyecz volt az orvosom, szülésznőm nem volt, hanem az ügyeletes.

éjszaka szültem, így nem volt senki rajtam kívül :)

az osztály szocreál, nem valami komfortos, a nővérek leterheltek, nem igazán segítettek, nem mondtak semmit.

a szülés maga jó volt, jó élmény, de az osztáloyn az a pár nap nem.

de kérdezzél, hogy miről meséljek

2009. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia! nem volt orvosom, sem szülésznőm. mindenki nagyon kedves volt. szülés előtt 1 héttel már bent voltam, mert túlhordásom volt. akkor mondjuk nem sokat törődtek velem. végül császár lett, Márton doktornőnél, akivel nagyon elégedett vagyok, azóta hozzá járok. a posztoperatívon nagyon kedvesek voltak. mire vagy kíváncsi konkrétan?
2009. nov. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehetsz a saját hálóingedben szülés alatt,után,adnak-e betétet,segitenek-e a szoptatásnál,és hogy mindegyik szülésznő normális,segitőkész?
2009. nov. 27. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:

nem lehetsz a sját háéóingedben, valami vattát adnak, segítenek, ha ráérnek, én csak a saját szülésznőim ről tudok nyilatkozni, akik ügyeletben voltak, ők rendesek

ha már így kérdezed...

2009. nov. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2.: a szülésznők szerintem mind aranyosak (hallomás+tapasztalat). szoptatásnál segítenek, de rámenősnek kell lenned. ha bizonytalan vagy, kapj el egyet. segíteni fog.
2009. nov. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
adnak betétet, meg pelust is.
2009. nov. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 6 hónapja szültem, se fogadott doki, se szülésznő.

Velem mindenki nagyon rendes volt, igaz, dokiból elég sok megfordult nálam, ki mikor ért rá, de a szülésznőm egy tünemény volt.

A gyerekágyon is rendesek a nővérek, csak merj kérdezni, mert maguktól nem nagyon mondanak semmit. Saját hálóinget vigyél, de a szülés alatt az ottanit kell viselni.

Adnak egy csomag betétet (elég vékony, vigyél Tena Ladyt vagy amit gondolsz min. 2 csomaggal).

A babónak mindent adnak, csak kérned kell. Pelus, hintőpor, kenőcsök, kisruha, mindent.

Nekem pozitív élményeim vannak!

2009. nov. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia,az orvosom Sári doki volt,róla csak jót tudok mondani,szülésznőm az ügyeletes.Én beleestem egy műszakváltásba,a nappalos szülésznő elött le a kalappal,de az éjszakás az gáz volt!Őt megkérte a férjem,hogy menjen ki és ha egy mód van rá,ne is jöjjön vissza.Az osztályon rendesek voltak,segitettek igaz én vip szobában voltam.
2009. nov. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!