Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek tervezett császárja...

Akinek tervezett császárja volt de a doki nem mondott idöpontot nála a ctg döntött az idöpontban vagy megvárták, hogy magátòl induljon be?

Figyelt kérdés
Remèlem êrthetö a kérdés
2013. dec. 29. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a császár tervezett, akkor eleve kell, hogy legyen egy időpont, nem?

Nálam volt időpont, de 1nappal hamarabb beindult a szülés, így végül hamarabb császároztak.

Nemhinném,hogy tervezett császárnál bármelyik doki is megvárná a szülés beindulását.

2013. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Máj. 25-re voltam kiírva. Én kértem a dokit, hogy amíg lehet, addig maradjon a babám, mert az UH szerint viszonylag kicsi.

Máj. 22-re beszéltük meg.

A lányom meg elindult máj. 21. hajnalban, de elmúltak a fájásaim, stb, úgyhogy kora du. műtött, így mondhatjuk, hogy sima progi volt.

Mellékesen a kicsinek nézett gyerekem 4000 g-mal és 54 cm-rel született :)

Szóval valószínűleg előbb műtött volna, ha én nem kérem, hogy húzzuk, amíg lehet.

2013. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kórházfüggő,orvosfüggő szerintem.Mikor az elsőt szültem szobatársam tervezett császárja a termin. lejárta után egy nappal volt,tehát a doki tkp. minden lehetőséget megadott,h magától induljon meg.

Most ahol szülni fogok védőnőm azt mondta,h csak nagyon indokolt esetben adnak előre időpontot,amúgy megvárják,h meginduljon.(Bár termin. túllépésnél szerintem itt is előbb műtenek,nem várnak)

2013. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!