Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Regisztrált munkanélküli...

Regisztrált munkanélküli vagyok. Ha nem jelentkeztem ma a megadott időpontban akkor mire számíthatok. Nem kapom meg a segélyt? Az orvosi igazolást csak hétfőn adja a doki, és lehet hogy visszamenőleg nem érvényes?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó lett volna telefonon szólni, hogy betegség miatt nem tudsz megjelenni. Nekem adtak új időpontot és vittem az igazolást, és nem volt semmi gond. A munkaügy hivatalos ügyintézése az, hogy ha nem jelensz meg akkor küldnek egy levelet. A levélben van 8 napos határidő, hogy igazold a kimaradt napot. Ha ezt megteszed akkor nincs gond, ha nem akkor törölnek a nyilvántartásból. Nem késő szerintem ha hétfők telefonálsz, és aszerint jársz el amit mondanak. Nem emlékszem már rá, de valószínű abban a megállapodásban amit a munkaüggyel kötöttél van valami arról,hogy mi a teendő akadályoztatás esetén.
2009. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az orvosi igazolást visszamenőleg is elfogadják, te meg örülj annak, ha meggyógyulsz, és ne ugrálj betegen.
2009. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a gyors válaszokat!Igyekszem meggyógyulni.Hétfőn fölhívom őket.
2009. okt. 2. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!