Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Csetényi Zsolt vagy Dr....

Dr. Csetényi Zsolt vagy Dr. Blaskó Ervin szülész? Székesfehérvár

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Magánrendelésre szeretnék járni. 12. hétben vagyok. Eddig Pestre jártam.

Mindkettőről jókat olvastam. Nem tudok dönteni kettejük között. Fogadott dokit szeretnék. Plusz fogadott szülésznőt is. A 14. héten kell visszamennem, de szeretnék már Fehérvárra menni.


Ti melyiket ajánlanátok? Esetleg gátvédelem valamelyik doktor esetében szóba jöhet? Első baba.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2013. dec. 29. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Csetényi Zsolt nagyon aranyos, kedves, a kismamáit mindig behívja soron kívül.. :) Nekem nem ő volt a fogadott dokim, de ha az enyém nyugdíjba menne, biztos őt választanám. Mind2x ő volt 19 hetes UH- on, megmondta a babák nemét a fiamnál is, és a kislányomnál is. A fiamnál nem látta először, de bekapcsolta mégegyszer a gépet, mert látta, h mennyire szerettem volna tudni. Blaskó E. -hez nem volt szerencsém még.

Szülésznő: mind2x Nagy Gáborné Katánál szültem. Tök véletlen jött így ki, nem volt fogadott, de a legtündéribb, legkedvesebb stb stb a világon. :) Tiszta szívből ajánlom!

2013. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
....ja, és vállal család-, kismama és babafotózást is!
2013. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat :)
2013. dec. 30. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!