Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan birjam ki elajulas...

NevoBP kérdése:

Hogyan birjam ki elajulas nelkul? :D

Figyelt kérdés
baratnom barmelyik pillanatban elkezdhet szulni. ez az elso kis csemetenk lesz es en apas szulest szeretnek. csak attol felek h belepek az ajton es latom a sok vert meg sikitas meg lepedotepes stb es ettol hirtelen beajulok. birom a vert csak azert ott nagyobb dozis lesz de nem is az. eleve az egesz. arra gondoltam letolnek ket felest de baratnom azt mondta meg ne probaljam. tehat hogy is elhetem ezt tul? mindenkepp bent szeretnek lenni. koszi 22/f

2013. dec. 31. 09:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nehogy kihagyd!!ez megismételhetetlen pillanat,az én férjem mikor a terhességem alatt vért vettek tőlem kijött a rendelőből,annyira nem bírja,a szüléskor meg segített a babát tolni húzni és nem a fejemnél volt,azóta meséli élete legbüszkébb eseményeként,hogy Ő is segített világra jönni a kisfiúnkat és együtt hoztuk a viládra!:D valahogy a szülés a világ egyik legtermészetesebb dolga,és ő is félt,hogy mi lesz a szülőszobában,de valahogy ment minden a maga természetes útján:)
2013. dec. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen szülés lesz, de nálunk egy csepp vér sem volt.
2013. dec. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
huhh. most kicsit nyugodtabb lettem :) csak egy kis batoritas kell. eddig mindenki azt mondta lehet h kidolpk. kosszzzzz xd
2013. dec. 31. 09:31
 4/18 anonim ***** válasza:

Az eleje kicsit sem verfurdos, meg sikitozos és lepedotepos. Sőt, jó esetben te nem is fogsz vért látni. szóval lesz időd hozzászokni. Az én párom sem bírja a vért, meg a kórházakat, de nagyon ugyes volt. Eszébe sem jutott elájulni. Csak kissé ideges volt, mikor beértünk a kórházba.

Menni fog. Ha mégis rosszul érzed magad, friss levegő, és mosakodj meg még időben. Ha pedig úgy érzed, hogy inkább kimennél, tedd azt.

2013. dec. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Azért ez nem teljesen igaz, hogy semmi vér nincs, de tényleg nem extrém mennyiség.

Én is csak akkor láttam a vért, mikor szülés után felültem az ágyon, hogy vigyenek át a kórtermekbe.

Persze ha te vágod el a köldökzsinórt, akkor muszáj vagy előre menni és ott láthatsz ezt-azt, de akkor nem hiszem, hogy ez fog érdekelni, annyira az események hatása alatt leszel.

Viszont ha ezt nem akarod, akkor ülj egy széken a párod feje mellett, onnan tényleg nem látsz vért és mégis ott lehetsz vele, láthatod a babát is.

Igaz, férjem kitolásnál is lekukucskált és közvetített, hogy jaj már látni a feje búbját, hű mennyi haja van stb. :))))

Neki ez fantasztikus élmény volt és semmi törést nem okozott a nemi életünkben is, hogy látott engem szülni, sőt, adott egy hatalmas plusz töltetet a kapcsolatunknak.

2013. dec. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ezt ne úgy képzeld el ,mint a filmekben.nagyon sokat tudsz segiteni a párodnak,már csak azzal is,ha vele vagy.érdemes elmenni egy felkészitő foglalkozásra,hogy képet kapj a dologról.masszázzsal,homeopátiával..stb tudsz könnyiteni.nekem ott volt mindkettőnél a férjem.igaz nekem 1-2órás volt a dolog,de nagyon jó volt érezni mellettem.a fejhez állj,ott nem látsz semmit,szoritsd a kezét-és bátoritsd!és KI NE HAGYD!!
2013. dec. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Az egész egy folyamat. Az elején mikor vajúdik a párod, még se vér se sikítozás meg lepedőtépés nincs. Csak felszisszen, kicsit megfeszül, verejtékezik és ennyi. Aztán ahogy haladtok előre, úgy lesz egyre izgalmasabb a dolog, egyre jobban te is beleéled magad és hidd el, a vér lesz a legkisebb dolgod meg csak és kizárólag azzal fogsz törődni, hogyan tudnád a párodnak segíteni.

Nálunk vér nagyon minimális volt, sikítás sem volt, inkább csak nyögés. Szóval semmi kibírhatatlan nem volt.

Életem legnagyobb élménye, mikor látod megszületni a gyereked. Nincs ennél nagyobb élmény a világon!

2013. dec. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom a valaszokat. csak iszonyat ideges vagyok de ez termeszetes. 3ujjnyira ki van tagulva igy gondolom a vajudas az neki kevesebb ido lesz. barmelyik percben szulhet.
2013. dec. 31. 16:26
 9/18 anonim ***** válasza:
akkor hamar végezni fogtok.Majd írd meg, hogy ment.
2013. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szia 10.én szültem 2 újjnyira voltam nyitva előző nap amikor vizsgált a doki másnap délután kezdődött a fájás 3.5 óra alatt meglett a fiunk vér nem volt legalább is nem sok kicsi volt, a férjem nem bírja a vért elájul még vérvételnél is kórházakat sem bírja mégis elvágta a köldökzsinórt és azt mondta hogy ezt semmi pénzért nem hagyta volna ki :) sok sikert
2013. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!