Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyenek az egyhasználatos...

Milyenek az egyhasználatos szülés utáni bugyik? Nektek bevállt?

Figyelt kérdés
nem kényelmetlen, szellőzik jól? nem jobb a klasszikus bugyi, pl. olcsóbb fajta...
2014. jan. 1. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem, mert le volt árazva a dm-ben fél árra és amúgy is kuponos nagy bevásárlást tartottam, így egy db kb. 50 ft-ra jött ki. Az jó volt, hogy lelkiismeret furdalás nélkül dobtam ki a kukába, mikor véres lett, de amúgy nekem annyira nem jött be. Elcsúszott benne a betét, meg maga a bugyi is csúszkált. Így a végén pár db-ot úgy dobtam ki, hogy ki sem bontottam.
2014. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem a tena hálós bugyi vált be nagyon, az eldobhatós bugyik nem jöttek be. Szerintem egyébként a sima olcsó bugyi is jó lehet, de ez a hálós tartja legjobban a helyén a betétet.
2014. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én gyógyászati boltba vettem eldobhatós hálós bugyit 4 db-ot vettem. Szerettem nagyon. Nem sült bele a fenekem, amúgy is utálom a betétet, stabilan tartotta a betétet. Pillanatok alatt megszáradt amikor kimostam. Ha meg nagyon elnyúlt akkor ment a kukába. Amíg betét kellett itthon is azt használtam. Árára nem emlékszem már, de nem volt drága.
2014. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

5 Db-os csomagban vettem bababoltban,500 ft volt

Jó gumírozott volt,így nem csúszott le a derekamról.

A betét nemcsúszott el benne,ami always ultra éjszakai volt.

Nekem jobban esett hogy kidobhattam ha véres lett,mert a sima bugyival otthon játszhattam volna az áztatás-mosás-kuka játékot

ÍGy viszont megmaradtak a bugyijaim :-)

Azt mondom vegyél egy csomagot,vidd be azt is a normál bugyikkal.és majd bent meglátod neked melyik a jobb

2014. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Csak a tena eldobható vált be nekem, a többi kuka, mondjuk én vékony vagyok.
2014. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szintén a Tena hálós volt csak jó, pedig próbáltam a másikat is.
2014. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia,

én is beszereztem azt hiszem Ono márkájú volt, de nem vagyok meggyőződve. Nekem egyáltalán nem volt jó, mert végül császárral szültem és szorított, kényelmetlen volt ... a klasszikus bugyijaim jobban beváltak és jobban elfért bene a Tena lady is.

2014. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

én klasszikus mama bugyit vettem kínaiban kb. 100-150/ db. áron,nekem ez vált be,és ezt se sajnáltam volna kidobni..

Most is ilyeneket fogok venni,és az itteni válaszolók is megerősítettek benne,mert ugye többen írták,h nem jött be nekik..

2014. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem a tena pants vált be, elképesztően kényelmes. Nem olcsó, úgy oldottam meg, hogy tettem bele plusz betétet (szülés utáni vastagat) így a tenát csak akkor kellett cserélnem ha az is véres lett.
2014. jan. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a sok jó tanácsot!!
2014. jan. 2. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!