Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Használtatok szülés után...

Használtatok szülés után egyhasználatos bugyit, miért jó?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát én használtam, de csak azért, mert kaptam...

Azért jó, mert a mikor zuhanyzol leveszed, és a betéttel együtt kidobhatod.

De ha nem lett volna, akkor sem lett volna baj.

Ami nekem nagyon jól jött, az a tenna nagy betéte.Ezt is kaptam, csak kisebbet vittem volna, de ez jól jött, mert úgy szédültem szülés után, hogy órákig nem tudtam WC-re menni.

2011. szept. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én igen, nemrég született a kisfiam. Hogy miért jó? Kényelmi szempontból, mert az első napokban ugye elég sok vér van. A betét meg könnyen elmozdul, a hálóingre is "rásikeredik" 1-2 folt. De a legtöbb az a bugyira kerül. Sokkal egyszerűbb volt a bugyit betéttel levetni, és 1 mozdulattal kidobni, mint küldözgetni haza, hogy mossák ki belőle a vért. De csak az első néhány napban kell.
2011. szept. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 alaszka ***** válasza:
Én nem. Kínaiban vettem 200 Ft-os nagy bugyikat, ami ha véres lesz sem baj. De nem lett véres egyik sem, jó volt a Tena betét, nem áztam át egyszer sem. Így a bugyik is megmaradtak.
2011. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem használtam, bár úgy voltam vele ha kell akkor vetetek. Jól döntöttem, hogy nem vetettem. Én francia bugyit vittem szülés utánra meg sima Allways betétet. A bugyi szépen a helyén tartotta a betétemet, pedig szó szerint gyűlölöm a betétet, mindig is tampont használtam.
2011. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én erősen véreztem a szülés utáni napokban, ezért szükségem is volt rá. A hálós fajta vált be leginkább, Tena betéttel, azt még ki is tudtam gyorsan mosni, és kb. fél óra alatt száraz volt.
2011. szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is hálós tena-t használtam, nagy találmány, én szerettem. Ha véres lett, gyorsan kimostam, és fél óra múlva száraz volt, a rendes bugyim meg leghamarabb másnapra:)
2011. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kényelmi szempontból szerettem volna én is használni,de a helyi bababoltban (kismama cuccokat is árulnak) még csak nem is hallottak ilyenről. Én ha véletlen véres lett a fehérneműm,akkor kimostam kézzel,megszáradt,és itthon kimostam rendesen.
2011. szept. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én a DM-ben vettem, több darab van egy csomagban, darabja 100 Ft körül van.
2011. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én vettem 2 csomaggal, összesen 10 darabot. 4 napig voltunk bent a kórházba és császároztak.

Második nap, amikor kikerültem a steril szobából, már el kellett kezdenem járni és csinálni a dolgokat.

Úgy folyt belőlem mindent, hogy az csak na! Nekem jól jött, hogy fogtam és betéttel együtt csak kidobtam a kukába..

Így se győztem hazaküldeni a mosni valót, mivel 40 fok volt mikor bent voltunk és óránként jártam fürdeni!

2011. szept. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Császáros voltam, Tena Fixies bugyit használtam. Nagyon jó volt, mert magas a dereka, így nem bántotta a hegemet.
2011. szept. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!