Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Éberling Katalin- SOTE II....

Éberling Katalin- SOTE II. Szült valaki nála mostanában?

Figyelt kérdés
Minden infó érdekel. Mennyit szokott kérni? Mikor kell "felkérni"? Milyen típus(anyáskodó, vagy inkább katonás)?
2014. jan. 3. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon ajánlották, de én sem tudok róla semmit. Azt hiszem nem fix áras.
2014. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha aktualis meg a kerdes: en nala fogok szulni kb egy het mulva.

Eddig voltam nala szulesfelkesziton, ahol olyan reszletesen elmondott minden lehetseges variaciot,h nem volt tobb kerdesem, ami nalam ritka jelenseg. Es mostanaban mar mindenben o segit, intezi a ctg vizsgalatokat, ha barmi eszembe jut, mar nem is az orvost hivom.

Szinte mindig felveszi, ha megsem, rovid idon belul visszahiv. Megnyugtato erzes,h nala fogok szulni, szerintem o az anyaskodo tipusba tartozik. En a 30. het kornyeken hivtam fel, es a 34. heten voltunk a ferjemmel egyutt a felkeszitesen

2014. jan. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy közbe kérdezek, de ha felfogadod ő mond fix árat?
2014. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En nem is kerdeztem.

De ugy hallottam nem mond...

2014. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Katiiiiiiii, köszönöm a választ, még aktuális:) áprilisba fogok szülni, még nem döntöttem. Ha túl vagy a szülésen, időd és energiád engedi, írnál pár sort róla, hogy milyen volt?

Könnyű és gyors szülést kívánok!

2014. jan. 18. 07:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Koszonom,persze, megirom!
2014. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hello ujra!

Tegnapelott megszuletett a kisbabank.

A Katanal szultunk, abszolut elegedettek voltunk/vagyunk a ferjemmel.

Ejjel bejott,amint szoltam, pedig elotte ment haza nem sokkal.

Egy percre nem hagyott magamra, ha ketsegeim voltak azzal kapcsolatban, h vegig tudom e csinalni, tamogatott, szoval tenyleg csakis jot tudok rola.

Azota is bejott mar latogatni, es fog is szerintem,ha dolgozik...

Elso szulesem volt, osszehasonlitasi alap nelkul, de tobb, mint tokeletes valasztasnak erzem ot!

Remelem segitettem:)

2014. jan. 28. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a beszámolót! Gratulálok a Babához! Sok boldogságot és egészséget kívánok!

Még egy kérdésem lenne, a piszkos anyagiak... Fix árat mond? Ha nem, mennyit " illik" adni ( megírhatod privibe is)?

2014. jan. 29. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!