Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sote II.2 szülésznő nevét...

Sote II.2 szülésznő nevét kaptam meg: Éberling Katalin és Szilassy Mónika. Valakinek van valamilyen tapasztalata velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen. 32 hkm.
2010. márc. 22. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár a kérdezőnek már mindegy szerintem, de hátha másnak még jól jön a válasz: Mikor szültem, Éberling Kata volt az ügyeletes, és nagyon meg voltam vele elégedve. Aznap láttam életemben először, de az első pillanattól úgy éreztem, hogy ezer éve ismerem. Közvetlen volt, határozott, nyugalmat sugárzott. Bátran ajánlom másoknak is. A másik szülésznőt nem ismerem.
2010. okt. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
SZia, én vagyok a kérdező, már 4,5 hónapos a fia, Szilassy Mónit választottam, és nagyon aranyos volt, teljesen meg voltam vele elégedve, jött ahogy hívtam (éjjel), velem volt, kedves volt.Csak jót tudok róla mondani.Köszi hogy válaszoltál, másnak biztosan jól jön :-)
2010. okt. 4. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!