Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent István kórházban szült...

Szent István kórházban szült valaki mostanában?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy milyenek a körülmények,mit kell vinni a babának?

2014. jan. 3. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Én fél éve szültem, nem hiszem, hogy bármi változott (előtte 3 évvel is és ahhoz képest sem változott semmi...) Elég szar a helyzet, szinte semmit nem adnak a babának. Elvileg adnak napi 2 pelenkát, popsikenőcsöt meg a köldökápoláshoz szükséges dolgokat, gyakorlatilag mikor én szültem 2 napig csecsemős nővért nem láttunk (később derült ki, hogy a vizitre bejött, de nem tudtuk, hogy ő csecsemős), így nem kaptunk se pelenkát, se semmit. Minden mást neked kell vinni. Tehát, ruha, sapka, takaró, pelenka (a napi 2 nem elég általában), esetleg kiskesztyű, hogy ne marja szét az arcát a körmével.

Én 3 ágyasban voltam, az ágyak rettenetesek (kifeküdt matrac, semmi ágyrács, összecsomósodott párna), viszont egy pici fürdőszoba van a 3 ágyra, így nem kell kimenni a folyosóra. Szekrény ici-pici, így minden a táskában maradt az ágy alatt. Kevés nővér van, azok is frusztráltak, kevés az aki tényleg kedves. A 4 nap alatt amit bent voltam 1 osztályos nővér és 1 csecsemős volt akire azt mondtam, hogy kedves, a többi kifejezetten utálatos volt. Mondd, hogy mi érdekel konkrétan és válaszolok szívesen.

2014. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én egyágyasban voltam, oda állandóan bejöttek a csecsemősök, hogy miért sír ennyit a gyerek. Nem ment a szoptatás, segítettek amennyit tudtak, de még így is döcögve ment nagyon. Pelenkát adtak, ruhát sajátot kellett vinni a babának. Az egyágyas is lepukkant, viszont ott végig bent lehetett mellettem a párom, ez nagyon jó volt.
2014. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Biztam benne,hogy jobbak a körülmények egy kicsit,de sajna ez van :(

1-es,köszönöm a kimerítő választ,mindenre válaszoltál amire kíváncsi voltam....esetleg még annyi érdekelne,hogy ki volt az orvosotok ,esetleg Dr.Horányi Dánielt ismeritek-e?

2014. jan. 3. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!